Alt Coin

Tanınmış Analist: Bu Altcoin, SOL ve AVAX Üzere Patlayabilir!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, akıllı mukavele platformları Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX) 2021 performansını izleyeceğine inandığı altcoin projesini paylaşıyor. Bu yazıda, varsayımların katılık bulundurmadığını unutmadan, “Cantering Clark” lakaplı Twitter analistinin teknik grafiklerini inceliyoruz.

Analiste nazaran NEAR, SOL ve AVAX rallilerini takip edecek

Cantering Clark, 103.900 Twitter takipçisine, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir Blockchain olan Near’ı yakından takip ettiğini söyledi. Analiste nazaran NEAR, yaklaşık bir ayda bedelini iki katından fazla artırdığında Aralık 2021’deki performansını tekrarlayabilecek durumda. Clark, aşağıdaki teknik grafiğe bakarak neden yükseliş beklediğini paylaşıyor:

Sanırım grafikte vurgulandığı üzere NEAR ile emsal çok daha büyük bir genişleme için hazırlanıyoruz. Şu anda haftalık vwap’ı (hacim yüklü ortalama fiyat) tutuyor ve hiçbir halde uzatılmıyor. 20 günlük hareketli ortalama yukarıyı gösteriyor ve tutuyor. Asgarî gayretle daha yüksek fiyatların kabul edildiğini gösteren haftalık dağıtım.

Cantering Clark, altcoin projesinin büyük karlar elde ettikten sonra bile yükselmeye devam edeceğine inandığını ekliyor:

Solana ve Avax’ın 2021 performansını hatırlıyor musunuz? NEAR da birebir şeyi yapacak.

  • Hem Solana hem de Avalanche, 2021’de sırasıyla %11,157 ve %3,523’lük yararlar elde ederek bir çıkış yılı geçirdi.

Altcoin RGT, düşüş trendini sonlandırdı

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Cantering Clark’in radarındaki öbür altcoin, borç verme, borçlanma ve getiri payı için gözetimsiz bir DeFi protokolü olan Rari Capital’in yönetişim tokeni olan Rari Governance Token (RGT). Cantering Clark’a nazaran RGT, yükseliş eğilimi modelinden çıktıktan sonra günlük vakit dilimindeki düşüş trendini sonlandırmış görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.