Alt Coin

Tarih de Çıktı: Bu Metaverse Coin, Binance’e Girebilir!

Bir metaverse coin olan Bloktopia, Binance’in NFT pazarında NFT satışı gerçekleştirecek. Bu durum, şimdi Binance piyasalarında yer almayan Bloktopia’nın (BLOK) süreç hacmiyle en büyük kripto para borsasında listeleneceğine dair umutları tetikledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance, tanınan metaverse coin BLOK’u listeleyecek mi?

Süreç hacmiyle dünyanın en büyük kripto para ünitesi borsası olan Binance’in yaptığı bir paylaşım, akıllara metaverse alanında ünlü bir altcoin olan Bloktopia’nın (BLOK) platformda listelenip listelenmeyeceği sorusunu getirdi. Bloktopia, Polygon tarafından desteklenen ve bu ağ üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse’dür. Bloktopia’da, 21 düzeyden (21 milyon Bitcoin’in tanınması olarak) oluşan merkezi olmayan bir sanal gerçeklik gökdeleni, kullanıcıların kripto bilgilerine ve kapsamlı içeriğe tek bir yerden erişmeleri için merkezi bir merkez misyonu görür.

Bloktopia’lar, kendilerini temel bilgiler yahut daha gelişmiş kripto öğretileri konusunda eğitebilir, sanal gayrimenkul sahibi olarak gelir elde edebilir, oyun oynayabilir, ağlar kurabilir ve daha fazlasını yapabilir. Ayrıyeten, bu kozmostaki reklamcılar ve sponsorlar, özel bir NFT düzeneği aracılığıyla platformun kullanıcı tabanından para kazanabilir.

Binance, Bloktopia’ya ilişkin NFT’lerin Binance’in Haziran 2021’de duyurduğu NFT pazaryerinde satışa çıkacağını bildirdi. NFT’ler, 31 Ocak’ta görücüye çıkacak. Binance ayrıyeten Bloktopia’nın kurucusu olan Paddy Carol ile bir aktiflik düzenleyeceklerini de duyurdu. Bunun yanı sıra Bloktopia NFT’lerinin satışıyla birlikte bir çekiliş de gerçekleştirdi. BLOK, yazım sırasında 0.03 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.