Alt Coin

Tarihi Kaydedin: Bu Altcoin’de Büyük Güncelleme Yolda!

Önder altcoin Ethereum ile uyumlu Blockchain ağlarını bağlamak ve oluşturmak için bir Blockchain ölçeklenebilirlik platformu olan Polygon (MATIC), en değerli 2022 güncellemesi ZK-EVM’nin tarihini açıklıyor.

Altcoin projesindeki güncelleme, fahiş fiyatlara deva olacak mı?

Polygon’un (MATIC) strateji lideri Sanket Shah tarafından paylaşılan duyuruya nazaran, altcoin projesi için büyük bir güncelleme yolda.

Polygon Hermez, zkEVM’yi geliştiriyor ve ana ağı 2022’nin ikinci çeyreğinde başlatmayı planlıyor.

Polygon Hermez, ana ağ sürümünün 2022’nin 2. çeyreğinde kullanıma sunulmasını planlıyor. Birinci ana ağ sürümü EVM uyumlu olmayacak, sadece paha transferine uygun olacak. Polygon Hermez’e v2’de yüzde yüz EVM uyumluluğu eklenecek. ConsenSys yatırımcısı ve Polygon büyüme danışmanı John Lilic, Ethereum’un ölçekleme ekosistemi için yaklaşan sürümün ehemmiyetini şu sözlerle vurguluyor:

Ethereum’u bir üst düzeye çıkarma yarışı.

Polygon Hermez, 2021 yılında Polygon tarafından satın alınan, Ethereum ve Ethereum gibisi ağlar için açık kaynaklı bir ZK-Rollup ve gelişmiş ölçeklenebilirlik aracı. Daha evvel Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere, tarihinde birinci kere, Poligon (MATIC) ağı süratli bir süreç fiyatı artışından şikayetçi olmaya başladı. Polygon’a dayalı bir play-to-earn ekosistemi olan Sunflower Farmers’ın artan aktifliği nedeniyle Polygon fiyatları fırladı. Uzmanlara nazaran, Hermez’in ana ağda kullanıma sunulmasıyla, Polygon’un fiyat düzenekleri, kaynakları daha verimli kullanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.