Bitcoin

TBMM’deki Görüşme Bitti: Binance Açıklama Yaptı!

Kripto para piyasasına ait düzenlemelerin gündemde olduğu ülkemizde bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Binance yetkilileriyle AK Parti Küme Başkanvekili Mustafa Elitaş başkanlığındaki grup bir görüşme gerçekleştirdi. Binance daha sonra görüşmeye ait Twitter hesabından bir açıklama yayımladı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Binance TBMM’deki görüşmeyle ilgili açıklama yaptı

Binance, açıklamada AK Parti Küme Başkanvekili Mustafa Elitaş ve çalışma arkadaşlarıyla kripto varlıklara ait muhtemel düzenleme çalışmalarına katkı sunmak ve bu mevzuda her türlü takviyeye hazır olduklarını bildirmek maksadıyla bir toplantı yaptıklarını belirtti. Görüşmede, muhtemel düzenleme hakkında dünyadan ‘best practice’ (en güzel uygulama örnekleri) düzenleme tekliflerini sunma ve bunlar hakkında görüş alışverişi yapma fırsatı bulduklarını söyleyen Binance, şu tabirlere yer verdi:

Kripto varlıklara ait düzenlemenin ekosistemi büyütmesi ve güçlendirmesini temenni eder ve bu bahiste üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazır olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız.

AK Parti Küme Başkanvekili Mustafa Elitaş, evvelki günlerde Binance ve BtcTurk’ün temsilcileriyle görüşeceğini açıklamıştı. Kripto para düzenlemeleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunmak hedefiyle daha evvel kripto para kesiminden birtakım isimlerle bir ortaya gelen Mustafa Elitaş, şu istikamette bir açıklama yapmıştı:

Kimseyi huzursuz etmeden, korkutmadan lakin kimsenin de mağdur olmasına müsaade vermeden bu düzenlemeyi bir an evvel yapmamız gerektiği kanaatindeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.