Alt Coin

Tecrübeli Analist, 2022 İçin Aldığı Altcoin’leri ve Stratejilerini Paylaştı!

Tecrübeli kripto trader’i Lark Davis, yakın tarihli Youtube görüntüsünde, 2022’de yüksek karlar sağlayabileceğini düşündüğü altcoin projelerini ve stratejisini paylaştı. Gelin Davis’in uzun vadeli altcoin sepetine süratlice göz atalım.

Analist, kripto devlerine her vakit hisse veriyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Lark Davis, kripto yatırım stratejisinde piyasanın en büyük iki kripto para ünitesine “keskinlikle” hisse verdiğini söylüyor. Analistin uzun vade Bitcoin stratejisi, BTC tutmaya devam ederken eklemede yapmak. Davis ayrıyeten, her “dip” fiyatı kıymetlendiriyor ve yatırımını faal tutuyor. Ethereum’a gelince, ETH de analistin uzun vadeli yatırımıdır. Davis ETH için her fırsatta ekleme yaptığını ve karının birçoklarını farming havuzlarında pasif gelir için ayırdığını söylüyor. Pekala, Davis hangi altcoin’lerden uzak duruyor? Bu soruyla devam edelim…

Analist ne cins altcoin projelerini tercih etmiyor?

Davis, stratejisinde olmayan birinci kripto bölümünün NFT’ler olduğunu ve NFT’lere çok fazla yatırım yapmayı planlamadığını söylüyor. Fakat analist sevdiği kimi NFT’lere cüzi ölçüde yatırım yapıyor. Davis’e nazaran NFT’lerin kar oranları meçhul ve istikrarsız. Bu nedenle, analiste nazaran portföyünde NFT’lere hisse vermek isteyen yatırımcılar bunun için küçük bir kısım tercih edebilir.

Analistin uzun vade yatırım için tercih etmediği ikinci altcoin dalı birinci katman (Layer-1) Blockchain protokolleri. Davis’e nazaran burada rastgele bir yatırım fırsatı yok. Analist büyük getirisi fırsatları, Solana ve Avalanche’ye yatırım yapmıyor. Lakin, Katman-1 Blockchain’ler üzerine inşa edilen oyunları Solana’da, DeFi projelerini Avalanche’da, oyunları ve DeFi’yi Polygon’da satın alıyor. Analiste nazaran büyük paranın kazanılacağı yer burasıdır.

Pekala, Lark Davis hangi alana yatırım yapıyor?

Tecrübeli analistin parasını yatırmayı planladığı birinci bölüm oyna-kazan oyun platformları. Analist bu projelerin sıcak ve metaverse ile uyumlu olduğunu söylüyor. Davis’e nazaran oyun altcoin’lerinin yatırımcıları 2022 boyunca sürecek büyük bir trende birinci atlayandan olabilir. Analistin 2022’de değerlendireceği ikinci kesim DeFi’ler. Merkezsiz finans projeleri 2021’de yenilikçi pek çok eseri piyasa sürdü ve kripto paraların kalbinde yer alıyor. Analiste nazaran DeFi’de evvel çıkan fırsatlar altcoin Blockchain’lerindeki birtakım ekosistem oyunlarına erken başlamak için farming potansiyellerini pahalandırmak. Analist son olarak, stablecoin’lerden pasif gelir elde etmek için farming seçeneklerinin değerlendirilebileceğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.