Alt Coin

Tecrübeli Analist: Bu 3 Metaverse Coin’in Büyük Potansiyeli Var!

Triple-A, en yüksek geliştirme bütçelerine ve promosyon düzeylerine sahip oyunlar için kullanılan bir sınıflandırma terimidir. Bu oyun üretimcisinin kripto alanında birçok başarılı projesi bulunuyor. Tanınmış bir Youtube Kanalı olan BitBoy Crypto, Triple-A oyunları tarafından üretilen ve büyük yatırım potansiyeli taşıyan play-to-earn oyunlarından birinci 3 metaverse coin projesini paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için bir göz attık.

Birinci metaverse coin projesi Star Atlas (ATLAS)

Star Atlas, 2020 yılında Solana Blockchain üzerine kurulmuş bir metaverse projesi. Kullanıcılar gemilerden, uzay istasyonlarından, karadan rastgele bir şey satın almak ve hatta misyonlara ve öbür maceralara gitmek için oyun içi para kazanabiliyorlar. İktisat iki yeni kripto etrafında inşa edilmiş. Birinci token ATLAS, tipik oyun içi para ünitesi. Oyuncular, cevher madenciliği yaparak ve öteki oyunculara satarak yahut piyasada NFT varlıklarını satarak yahut çeşitli aktiviteler yaparak ATLAS kazanabiliyorlar.

Oyundaki çabucak hemen her öğe bir NFT ve oyuncuya ilişkin. Ayrıyeten varlıklarını yükseltmek, tokenleri bir borsaya göndermek ve öbür kripto para yahut nakit çıkışı için takas etmek için ATLAS tokenini kullanabiliyorlar.

İkinci metaverse projesi Illuvium (ILV)

Illuvium, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunu. Ekseriyetle Ethereum’daki birinci AAA oyunu olarak lanse edilen Illuvium, çeşitli toplama ve ticaret özellikleri aracılığıyla hem sıradan oyunculara hem de sıkı DeFi hayranlarına bir cümbüş kaynağı sağlamaya çalışıyor. Illuvium’un yaratıcıları onu tahsil edilebilir bir NFT, RPG oyunu olarak tanımlıyor. Overworld, hasat, yakalama ve dövüşün yanı sıra kaynaklar için madencilik yapabileceğiniz bir açık dünya RPG tecrübesi sunuyor.

Illuvium ile bağlantılı iki yeni token var, ana tokenin ismi ILV ve Ethereum ağında bir ERC-20 tokeni. Oyun ayrıyeten SILV isimli bir jeton kullanıyor. Oyun için her iki token de gerekli değil, fakat her ikisinin de farklı yardımcı programları var. Ana simge ILV’nin oyun içinde üç ana fonksiyonu var: mükafatlar, bahis ölçüsü ve idare. ILV’nin azamî 10 milyon token kaynağı var ve traderlar tokeni SushiSwap’ta bulabiliyorlar.

Sonucu metaverse coin projesi Gala Games (GALA)

Gala Games’in gayesi, oyunculara oyunlarının denetimini geri vererek oyun sanayisini farklı bir istikamete götürmek. Gala Games’in misyonu, ‘gerçekten oynamak isteyeceğiniz Blockchain oyunları’ yapmak. Birinci olarak 2021 yılının Aralık ayında Galliverse’de sunulan oynanabilir bir demosu var.

GALA, Ethereum Blockchain üzerine inşa ediyor lakin GalaChain isimli kendi Blockchain’ini yayınlama sürecinde. Analist, GalaChain piyasaya sürüldüğünde, oyuncuların ağır gaz fiyatları ödemeden süreç yapabileceklerini belirtiyor. Analiste nazaran bu gelişme, ekosistemlerinin çok fazla büyümesine yardımcı olacak ve buna birinci kazanılan Üçlü Atıcı deniyor. GALA bu biçimde oynayarak kazanacak bir talih sunacak ve birebir vakitte yalnızca görüntü oyununun köklerine kadar giden bir oynama bahtı sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.