Alt Coin

Tecrübeli Analist: Bu Altcoin’in Geleceği Epeyce Parlak!

Coin Bureau, tanınan bir kripto tahlili ve piyasa yorumu programı. Coin Bureau, takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) için bir “yardımcı token” olarak hizmet eden oyun altcoin projesi Enjin Coin (ENJ) için uzun vadeli bir görünüm yayınladı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Tanınan altcoin projesi için neden yükselişte?

Mayıs 2020’de yayınlanan bir kılavuzda Binance Research, Enjin Coin’den “blockchain oyunları için bir eser ekosistemi” olarak bahsetti. Kılavuzda ENJ, yeni jenerasyon blockchain varlıklarının bedelini direkt desteklemek için kullanılan Ethereum tabanlı bir kripto para ünitesi olarak tanımlandı. Enjin’in on-chain uygulamalar için açık kaynak token standardıyla bütünleşen ve eşsiz bir blockchain gezgini (EnjinX) içeren eksiksiz bir ekosistem inşa ettiği bildirildi kılavuzda. Kılavuzda ayrıyeten şu tabirler de yer aldı:

Kullanım örneklerinden kimileri, mülkiyet sertifikası, Enjin ekosistemiyle uyumluluk, gerçek dünyadaki pahaları ve somut özellikler ortasında değişir. Birçok NFT’nin ENJ tokenleri tarafından desteklenmesi nedeniyle, benimsenmesi Enjin Coin’in faal arzında azalmalara yol açmaktadır.

Coin Bureau’nun analisti “Guy”, Ethereum tabanlı oyun altcoin projesi Enjin Coin için uzun vadeli bir yükseliş iddiasına sahip. Etherscan’dan gelen datalara atıfta bulunan Guy, The Sandbox (SAND) üzere misal oyun projelerine kıyasla “önemli ölçüde daha geniş bir token dağıtımı” sağlayan ENJ tutan 162.000’den fazla eşsiz adres olduğunu sav etti. Guy, popülaritesine ve ENJ’nin iki katından fazla piyasa pahasına sahip olmasına karşın, SAND’ın sırf yaklaşık 100.000 eşsiz adres içerdiğini belirtti. Coin Bureau’nun analisti ayrıyeten, blockchain oyunları ve değiştirilemez tokenler üzerindeki heyecan dalgasından faydalanacağını söylediği Enjin’in benimsenmesini de vurguladı. Guy şunları söyledi: “Blockchain oyunları ve NFT’ler için çok erken günler olmasına karşın, gelecek nitekim Enjin, JumpNet ölçeklendirme tahlili ve Polkadot tabanlı parachain Efinity için hayli parlak görünüyor.” Guy, Enjin’i, önde gelen mimarlar ve geliştiricilerden oluşan güçlü bir grupla, blockchain oyunları ve NFT’ler alanında “öncü” bir güç olarak nitelendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.