Alt Coin

Tecrübeli Analist: Cardano’yu Bu Düzeylerde Görmek İstiyorum!

Kripto analisti Jason Pizzino, Cardano (ADA)’daki durumu kıymetlendirerek görünümü güncelledi. Cardano boğa piyasasına mu giriyor? Kripto para ünitesi analisti Jason Pizzino, kripto piyasası toparlanırken Cardano (ADA) için kestirimini ortaya koyuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano için istikamet ne taraf?

Yeni bir görüntüde Pizzino, 256.000 YouTube abonesine piyasa kıymeti olarak yedinci en büyük kripto para ünitesinin 1,40 dolarlık fiyat düzeyini kırdığında boğa bölgesine girebileceğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

Bu, ADA’nın evvelki “yukarı” düzeyleri yakalaması için ulaştığını görmek istediğimiz alandır. Temelde bir pazardaki çarklara, genel yapıya bağlı. Piyasanın en azından düşüş trendinde üst aralıklara ulaştığını yahut bu aralıkları genişlettiğini görmek istiyoruz ki kripto paranın nasıl davrandığı konusunda bir fikrimiz olabilsin. Daha fazla insanın satın aldığını, aralıkların arttığını görebilirsiniz, bu nedenle piyasanın o noktadan itibaren yükselmesi gerektiğini varsayabilirsiniz, zira güç piyasaya geri geliyor. Daha uzun ‘yukarı’ aralıklar elde ediyorsunuz ve bu nedenle ADA’nın ABD doları karşısındaki fiyat noktası şu anda yaklaşık 1,40 dolar.

Trader, Cardano’nun 1,60 doların üzerine çıkmasını dört gözle beklediğini söylüyor, lakin altcoinin yükseliş yolunda kısa vadeli düşüşler görebileceği konusunda uyarıyor. Analist husus hakkında diyor ki:

1,60 dolar olan %50 düzeyimize yaklaşıyoruz; ve akabinde düşmeden evvel konan en yüksek düzey olan 1,64 dolar civarı… Potansiyel olarak küçük kısa vadeli geri dönüşler verecek olan bu küçük düzeylerden birçoğu var. Bu olursa, düşüklerin bozulmaması şartıyla pazarın hala güçlü olduğundan epeyce mutlu olabilirsiniz…Yani, ABD doları çiftinde ADA için bu sayıları özetleyelim, birinci düzey yaklaşık 1,40 dolar; ve daha sonra güzel ve kolay tutmak için 1,60 doların, ülkü olarak 1,64 doların üzerine çıktığını görmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.