Alt Coin

Tecrübeli Analist, Ocak’ta Yükselebilecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Piyasa bu günlerde kırmızı ve kimi analistler yükselecek altcoin projelerini aktarıyor. Kriptokoin.com olarak bir kripto para yatırımcısı olan Lark Davis’in radarınıza almanız gerektiğini düşündüğü altcoin’leri paylaşıyor olacağız. Lakin bunun sadece analistin görüşü olduğunu belirtmekte yarar var.

Lark Davis, bu altcoin projelerinin yükseleceğini düşünüyor

  • Terra (LUNA): Analistin radarındaki birinci altcoin Terra (LUNA). Bu blockchain protokolü, fiyat istikrarlı global ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitli stablecoin’ler kullanır. Analiste nazaran Terra ekosistemine çok fazla ilgi geliyor. Lakin en değerli şey, stablecoin’in DeFi genelinde kabul alması. Stablecoin’ler yükseldiğinde, daha fazla benimseme olacağına ve LUNA’nın fiyatının yükseleceğine dikkat çekiyor.
  • Chainlink (LINK): Analiste nazaran bahsedilmesi gereken ikinci altcoin Chainlink (LINK). Chainlink, Blockchain’lerin harici data beslemeleri, olaylar ve ödeme metotlarıyla inançlı bir halde etkileşime girmesine müsaade vererek, karmaşık akıllı mukavelelerin baskın dijital kontrat biçimi haline gelmesi için gereksinim duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlar. Şu anda 700’den fazla oracle ağı ile, binden fazla projeyi destekliyor. Analiste nazaran, muhtemelen bunun iki katına çıkacağını göreceğiz.
  • Solice (SLC): Üçüncü coin ise Solice (SLC). Solice, Solana Blockchain’inde bir VR metaverse’dir. Solice, farklı donanım, yazılım ve işletim sistemlerinin pürüzünü ortadan kaldıran birden çok platformu dayanaklar. Sonuç olarak, beşerler arkadaşlarını ve ailelerini davet edebilir ve onlarla etkileşim kurabilir, Davis’e nazaran bu da kullanıcı tabanının katlanarak büyüme potansiyelini artırır.
  • Curve (CRV): Bahsedilecek bir sonraki altcoin, Curve (CRV). Analiste nazaran Ocak 2020’de piyasaya sürülen Curve, artık DeFi fenomeni ile eş manalıdır ve 2020’nin ikinci yarısında kıymetli bir büyüme kaydetti. Analist, “Bu token için çok büyük bir talep var. Bu tokenları daha geniş portföylerimizde yedek varlıklar olarak almaya başlayacağız,” tabirlerini kullanıyor.
  • Acala (ACA): Listedeki son altcoin ise Acala (ACA). ACA, Polkadot’un DeFi merkezine güç sağlayan yardımcı program tokenıdır. Ağ node’larını bildirileri izlemek ve Polkadot’a iletmek için teşvik eder. ACA yakında geliyor. Acala, Kusama ağında bir token lansmanı yaptı, Acala Kusama versiyonuna Karura (KAR) deniyor. Analiste nazaran bu, birebir vakitte ACA’nın fiyatını da artıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.