Alt Coin

Tecrübeli Analist, Sepetindeki 7 Metaverse Coin’i Duyurdu!

Metaverse alanının ortaya çıkışı, tüm kripto para piyasasını yeni bir yola yönlendirdi. Yatırımcılar metaverse coin projelerine bakmaya başlarken analistler de favori projelerini paylaşmaktan geri kalmıyor. JrKripto isimli bir analist, geçtiğimiz haftalarda Metaverse Finansal Özgürlük sepetini paylaşmıştı. Bu hafta da birebir favori metaverse coin’lerini paylaşmaya devam etti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

JrKripto, bu metaverse coin projelerine dikkat çekiyor

Metaverse alanı ve Facebook’un Meta olarak tekrar isimlendirilmesi, Mark Zuckerberg’in metaverse’in geleceğinde ne kadar potansiyel gördüğü hakkında çok şey söylüyor. Mark Zuckerberg süratle harekete geçip gelişmekte olan kesimden faydalanırken, kripto para yatırımcıları da benzeri bir yarar sağlamaya çalışıyor. Bu kârı ve faydayı, metaverse coin’lerine makul yatırım yaparak elde etmeye çalışıyor.

JrKripto da, “Finansal Özgürlük Sepeti” ismiyle paylaştığı ve maliyetlerini yazdığı metaverse coin’leri geçtiğimiz gün yine paylaştı. Listenin birinci sıralarında, en tanınan metaverse coin’lerinden biri olan Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) yer alıyor. Bunları “Universal Metaverse’ün lokal tokenı” Radio Caca (RACA) takip ediyor. Akabinde sanal oyun metaverse’ünde yer alan bir oyun olan Star Atlas (ATLAS) ve Solana tabanlı rol yapma oyunu Aurory (AURY) geliyor.

Son olarak analistin sepetinde Ethereum Blockchain’ine dayalı coğrafik pozisyonlu AR ve VR tecrübeleri için oluşturulan bir platform olan Ovr (OVR) ve uzay temalı STARL Metaverse’üne ilişkin STARL tokenı yer alıyor. Analist, tweet’inin sonuna 2022’nin metaverse yılı olacağını da ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.