Bitcoin

Tecrübeli Analistten, Epik Bitcoin Kestirimi: Bu Seviyeler!

TechDev olarak bilinen takma isimli analist, daha evvel 2021’in sonlarında yahut 2022’nin başlarında Bitcoin için büyük bir yükseliş bekliyordu, lakin artık 323.000 Twitter takipçisine bu yıl bir noktada BTC için bir döngü doruğunun geleceğini söylüyor.

Analist, Bitcoin fibonacci düzeylerini inceliyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız TechDev, logaritmik büyüme eğrilerini ve fibonacci düzeylerini içeren bir grafikte iki haftalık mumları kullanarak, orta düzeyin üzerinde bir kapanışın, Bitcoin’i 200.000 doların üzerinde bir parabolik rallide göndermek için tetikleyici olarak hareket edeceğini söylüyor. Analist bunun için aşağıdaki teknik grafiği paylaşıyor ve yorumluyor:

Daha fazla araştırmadan sonra, bir sonraki (muhtemelen nihai) dürtünün, her vakit olduğu üzere, 1.618 döngüsünün iki haftalık kapanışından sonra geleceğine inanmaya başladım. Bu olursa, bir vakit çizelgesi varsayımı sağlayabilir, lakin açıkçası değerli değil ve buna odaklanmayı planlamıyorum.

Analist hala Bitcoin ile halving tabanlı döngüleri hesaba katarken, Bitcoin’in ne vakit doruğa çıkacağına dair kesin bir vakit çizelgesine sahip değil. TechDev’e nazaran BTC, 1.472 fibonacci düzeyini (şu anda 48.000 dolar civarında) altı sayıya kadar uzanan son bir ayağa başlayarak evvelki döngüleri takip edecek. Analist Bitcoin’in 3 halving döngüsünü karşılaştırdığı aşağıdaki grafiği de yorumluyor:

Kimileri döngünün çoktan bittiğine inanıyor, kimileri birinci çeyrekte doruğa ulaştığına inanıyor, kimileri daha sonra, kimileri asla. Geçersiz kılma noktalarına sahip dataya dayalı olasılığa inanıyorum, ki bu bana nazaran dorukta değil lakin bu yıl olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.