Alt Coin

Tecrübeli Analistten Epik Kestirim: Bu Altcoin, Birinci 10’a Girebilir!

Hayli tanınan bir kripto analisti olan Lark Davis, Twitter’da 850 bin takipçisine, 2021’de yıldız parlayan bir altcoin projesine ait görüşlerini paylaştı ve birinci 10 kripto para ortasına gireceğini sav etti. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

“Altcoin projesinin Top 10’a girmesi an meselesi!”

Polygon’un (MATIC) bir yılda toplam uniqe adres sayısının 130 milyonu aştığını hatırlatan analist, bunun başkan altcoin Ethereum’a kıyasla kıymetli bir sayı olduğunu belirtiyor:

Uniqe (benzersiz) MATIC adreslerinin toplam sayısı şu anda 130 milyonun üzerinde. Neredeyse hepsi bir yıl içinde oldu. Karşılaştırma için, Ethereum 184 milyon uniqe adrese sahip. MATIC’in birinci 10 kripto para ünitesine girmesi yalnızca an problemi.

Polygon (MATIC) hakkında kısa bir bilgilendirme

2021’de kıymetli ilerleme kaydeden Polygon, Ethereum tabanlı bir platform. Eski ismi ve mevcut tokeni MATIC. Altcoin, yazının yazıldığı sıralarda yaklaşık 15,3 milyar dolarlık bir piyasa bedeli ile 2,10 dolardan süreç görmeye devam ediyor. Altcoin geçen yıl 27 Aralık’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2,92 dolara ulaştı ve o vakitten beri yaklaşık %28 geri çekildi.

CoinmarketCap sıralamasında 13. sırada yer alan MATIC’in, birinci 10’a girebilmesi için piyasa pahası açısından Avalanche (AVAX), Dogecoin (DOGE) ve Polkadot’u (DOT) geçmesi gerekiyor. Bu, altcoin fiyatında önemli bir artış olması gerektiği manasına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.