Alt Coin

Tek Haber, Bu 7 Altcoin’i Tahtadan Uçurmaya Yetti!

Geniş kripto para piyasası, Bitcoin (BTC) ile birlikte düşüş ile karşı karşıya. Fakat bu sırada 7 altcoin yükseliş yaşadı. Bu en çok kazanan yedi coin’in dördünün büyüyen Cosmos Hub’ının bir modülü olduğu görülüyor. Bu ekosistem şu anda irtibatlı ağlar ortasında birlikte çalışabilirliği ve bağlantısı kolaylaştırmak için Blockchain’ler Ortası Bağlantı protokolünü (IBC) kullanıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 7 altcoin yükseliş yaşıyor: İşte gerisindeki sebep

Son 24 saat içinde en çok kazananlardan biri, zincirler ortası birlikte çalışabilirliği sağlayan ve işletmelere dağıtılmış bir sistem çalıştırmayı desteklemek için modüller sağlayan merkezi olmayan uygulamalar için bir zincirler ortası hizmet merkezi olan IRISnet oldu. IRIS için fiyat ve hacimdeki ani artış, Uptick Network’ün NFT ekosisteminin yaklaşan lansmanı ile bir arada geldi. İkinci olarak en çok yükselen Secret Network (SCRT), sinema direktörü Quentin Tarantino’nun tanınan Pulp Fiction hareketinden NFT’leri Secret Network’te yayınlayacağının açıklanmasından sonra geldi.

Öte yandan Akash Network (AKT); ağ ile Filecoin, Arweave ve Storj dahil olmak üzere rastgele bir merkezi olmayan depolama ağına erişim için bir portal sunan merkezi olmayan bir bulut toplayıcı olan CloudStack ortasındaki duyurulan iştirakin akabinde geliyor. Yükselen bir öbür altcoin olan Cosmos, kendisini “Blockchain’lerin interneti” olarak tanımlayan tüm Cosmos Hub için temel Blockchain protokolüdür. Bunlar dışında Everest (ID), Frax Share (FXS) ve LGCY Network (LGCY) de artış yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.