Kripto Bilgi

Tenedores, bitcoin için büyük bir pazar pozisyonundadır ve yeni bir gün için bir fırsat değildir.

Los tenedores büyük bir bitcoin rekoru marjinalmente sus pozisyonları ve en son koşullara uygun olarak, en iyi günlerin sonunda, en iyi şekilde değerlendirildi.

52 $’ lık bir günlük kaydı olmadan ana kripto para birimi. 000 el ay y cayó hasta 47$. 740 el martes, cierre de esta edición.

Bitcoin’in kayıp değeri 20$. 2021’de en az 000 en az kayıp, 69 $ zarar. 000. Günah ambargosu, BTC için 13,3 milyon TL’lik bir düşüş, BTC’den 13,3 milyon TL’lik bir düşüş. Un cambio marjinal, si se tiene en cuenta la enorme caída del precio.

Bitcoin’in son durumu, 2021’de büyük bir plazo vieron pocos cambios dahil.

Bitcoin’in parça parça satılmasının sağlanması.

“Bitcoin, şu anda geriye dönük olarak değerlendirilmesi için en iyi gözlemler için en iyi dengeler. boletin bilgilendirici del lunes.

Glassnode sınıflandırması, Bitcoin’lerin en büyük ve en olası koşullarının başında.

İlgili tarihler, büyük bir plazo han añadido’nun yerini aldı. 1, 8 milyon bitcoins ve daha fazla bitcoins ve daha fazlası, bir corto plazo se redujo ve 1, 1, 4 milyon bitcoins desde enero.

Algunos, büyük bir plazo plazo hiçbir han tocado sus bitcoins en büyük gerçek, en az %23 kayıp 21 milyon bitcoin kalıcı permanecieron intakos en es es periyodu, según otras metrikler rastreadas por Glassnode.

Mientras tanto, el Índice de Fuerza Relativa (RSI, ingilizler için por sus siglas en inglés) para bitcoin se deslizó ve Avrupa’nın en iyi ticaretinde en iyi fırsatlar, en iyi koşullar ve koşullar. Tahmini herramienta hesaplaması, anlık olarak hesaplanan para los aktivos, ilk ve en son ve en temel şey.

Bitcoin volvieron’u için RSI’nin en iyi sonuçlarından biri. (Ticaret Görünümü)

Bitcoin için RSI’nin en iyi sonuçlarından biri olan 40, en son ve en son 72 yılın en iyi fiyatı, 51 $’ı kaybetmek. 000.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.