Alt Coin

Teşebbüs Kapitalisti Duyurdu: Bu 6 Altcoin’de Boğayız!

Crypto Valley Venture Capital’den bir kripto yatırımcısı, büyüme potansiyeli gösteren bir dizi Ethereum (ETH) rakibi altcoin projesini yakından takip ediyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Olaf Hannemann’ın ilgilendiği altcoin projeleri

Yeni bir Business Insider raporunda, Blockchain odaklı risk sermayesi şirketinin kurucusu ve baş sorumlusu Olaf Hannemann, Bitcoin’in (BTC) ötesinde, Ethereum tarafından yönetilen akıllı mukavele platformları alanında bir dizi enteresan proje olduğunu söylüyor:

Sahip olduğumuz temel görüş, insanların hakikaten proje geliştirdiği protokolleri desteklemek. Ethereum hakkındaki görüşümüz genel olarak olumlu. Hala birçok proje için tercih ediliyor ve bence hala olumlu bir ivme var.

Olaf Hannemann, Ethereum’a ek olarak, ETH’nin birkaç rakibini de sevdiğini söylüyor:

Ethereum’da çok fazla sermaye var, lakin Tezos (XTZ) ve Cardano (ADA) da var. Solana (SOL) ve Polkadot’u (DOT) da seviyoruz. Bitcoin üzerine şurası uygulamalar sunan yığınlara bakan projeler var. Avalanche (AVAX) de izlenmesi gereken bir şey ve daha yakın vakitte Near Protocol’e (NEAR) bakıyoruz.

Kripto para ünitelerinin daha geniş geleceğine bakan Olaf Hannemann, piyasalara daha fazla ana akım para girmesini öngörüyor, lakin bunun, on yıl evvel başlangıcından bu yana dijital varlık alanının ayırt edici özelliği olan oynaklığı kesinlikle ortadan kaldırmayacağını belirtiyor:

Giderek daha fazla yerleşik sermaye geliyor. Klasik yerleşik piyasalardan farklı piyasa dinamikleri var. Hem zorluk hem de fırsat olan bir şey, son derece yüksek kaldıraçlı durumlarda süreç yapabilmenizdir. Bu da kısa vadede çok oynak bir piyasayı beraberinde getirecek.

Kripto alanı olgunluğa ulaştıktan sonra nihai kazananlar ve kaybedenler kelam konusu olduğunda, risk sermayesi yatırımcısı şöyle diyor:

Yatırım tezimiz, temelde Blockchain teknolojisinin, makine tahsili, objelerin interneti, şahsileştirilmiş sıhhat ve uzun ömür üzere şu anda meydana gelen birçok mega trend teknolojisi için bir katalizör olduğuna inanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.