Kripto Haber

Ticaret Teknolojisi Sağlayıcısı BlockFills, Genişletme İçin 37 Milyon Dolar Artırdı

Chicago merkezli bir dijital varlık ticaret teknolojisi şirketi olan BlockFills, genişleme planlarını desteklemek için A Serisi turda 37 milyon dolar topladı.

  • Finansman turu, Susquehanna Private Equity, CME Ventures, Simplex Ventures, C6E, Nexo Inc ve diğerleri gibi bir dizi kurumsal yatırımcı tarafından yönetildi.
  • BlockFills, dijital varlık ticareti işi geliştirmek isteyen finansal kurumlar için tek durak noktası olmayı hedefliyor.
  • Kurumlar giderek dijital varlık hizmetleri sunmaya çalışacak olsa da, birçoğu bunu yapmak için gereken teknik altyapıya sahip olmayabilir ve BlockFills’in ele almaya çalıştığı şey budur.
  • BlockFills, Çarşamba günkü bir duyuruya göre, sermayeyi varlık yöneticilerine ve riskten korunma fonlarına risk azaltma ve riskten korunma stratejileri gibi daha üst düzey hizmetler sunmak için kullanmayı planlıyor.
  • Finansman, kripto madencileri için finansman hizmetini genişletmek için de kullanılacak. Ağustos 2020’den bu yana şirket, madencilik havuzu teknolojisini ve ticaret desteğini finanse etmek için yaklaşık 150 milyon $ sermaye sağladı.

Devamını oku: Zero Hash, D Serisi Finansman Turunda 105 Milyon Dolar Artırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.