Kripto Haber

Torus, Web3Auth’a Yeniden Marka Verdi, Kripto Girişlerini Basitleştirmek için 13 Milyon Dolar Artırdı

Şirket Çarşamba günkü bir blog yazısında, kripto altyapı sağlayıcısı Torus’un adını Web3Auth olarak değiştirdiğini ve Sequoia Capital India liderliğinde 13 milyon dolarlık bir yatırım topladığını söyledi.

  • A Serisi sermaye, kripto para cüzdanları için gözetimsiz kimlik doğrulama altyapısı sağlamaya yönelik Web 3 planlarını desteklemek için kullanılacak.
  • Singapur merkezli şirket, uygulamaların Torus anahtar altyapısıyla etkileşime girmesine izin verir ve Binance Extension Wallet, Ubisoft, Kukai ve Skyweaver tarafından kullanılır.
  • Turdaki diğer yatırımcılar arasında Union Square Ventures, Multicoin Capital, FTX, Bitcoin yer aldı. com, Hash, KOSMOS Capital, Kyros Ventures, LD Capital, Minted Labs, P2P Capital, Phoenix VC, Staking Tesisleri, YBB Capital, Moonwhale Ventures ve Decentralab.
  • Web3Auth, ekibinin “kripto alanında işe alım ve gözetimsiz anahtar yönetimini iyileştirmek için çalıştığını söyledi. Dolaşımdaki tüm bitcoinlerin yaklaşık %20’sinin kaybına ölçülebilir şekilde katkıda bulunan kritik bir sorun. ”

Devamını oku: Web3’ü Chrome Kadar Kolay Hale Getirmeye Çalışan Tek Tıkla Blockchain Cüzdanı Torus ile Tanışın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.