Alt Coin

TRON Kurucusu, Bu Altcoin’i Piyasaya Mı Boşaltıyor?

Kripto balinası ve TRON (TRX) blockchaininin kurucusu Justin Sun, cüzdanları ortasında para taşıyor. On-chain bilgilere nazaran Sun, son iki gün içinde borsalardan cüzdan adreslerine 166 milyon dolar bedelinde stablecoin taşıdı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

TRON kurucusunun cüzdanlarında hareketlilik

Justin Sun, Ether‘i boşaltıyor mu? Çinli gazeteci Colin Wu bugün, son iki gün içinde Justin Sun’ın Binance’den 95 milyon USDT ve Huobi’den 10 milyon USDC ve 1 milyon USDT daha taşıdığını belirtti. Justin Sun fonun geri çekilmesinin nedeni hakkında yorumda bulunmazken, Colin Wu bunun iki kaynaktan geldiğini kestirim ediyor. Birincisi, geçen hafta Binance’e yatırdığı Ether satışından elde edilen gelir olabilir. Wu, Sun’ın Binance’e o sırada yaklaşık 592 milyon dolar pahasında 166.000 Ether yatırdığını kaydetti. Wu’nun belirttiği ikinci kaynak, BSC bir borsa likidite havuzu olan Ellipsis’in (EPS) likidite havuzu. Ayrıyeten birtakım fonlar TRON blockchainine giden yolu bulmuş üzere görünüyor. Wu’nun Binance’deki Ethereum mevduatını kaydettiği gün, Sun, Ethereum’dan TRON’a 50-100 milyon USDC aktaracağını duyurdu. Sun o denli dedi:

Topluluğumuza karşı şeffaf olmak için, birkaç gün içinde Ethereum’dan TRON blockchainine 50-100 milyon USDC‘yi değiştireceğiz. USDC’nin Ethereum’da yandığını görebilirsiniz, bu da TRON blockchaininde yayınlanan tıpkı ölçü manasına gelir.

Sun, uzun bir ayı piyasası bekliyor olabilir mi? Sun daha evvel kriptonun geleceği için yükseliş eğilimini sürdürmeye başlamış olsa da, Sun’ın atılımının yaklaşan bir ayı piyasası beklentisiyle yönlendirilebileceğine dair piyasa spekülasyonları ortaya çıktı. Hem Ether hem de TRX’in fiyatı son vakitlerde aşağı yanlışsız süreç görüyor. Sun’ın Binance ağına 600 milyon dolar pahasında devasa bir Ether yatırımı yaptığını ve bunun daha sonra cüzdanların dahili dağıtımı için olduğu ortaya çıktığını hatırlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.