Alt Coin

TRON Mucidi, Binance’e Bu Altcoin’den Yığdı! Satış Mı Yapacak?

WuBlockchain tarafından sağlanan zincir üstü datalara nazaran, Tron kurucusu Justin Sun Aralık ayının başından bu yana kripto para borsası Binance’e 165.000’den fazla Ethereum (ETH) yatırdı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Tron kurucusu, ETH’lerini satacak mı?

Tron’un kurucusu kendisi için büyük Ethereum meblağları satıyor üzere görünse de, durumun bu türlü olması pek mümkün değil. Colin Wu tarafından paylaşılan diğer gönderiye nazaran süreçler, rastgele bir kâr elde etmek için kullanılmayan dahili dağıtım cüzdanlarından yapıldı. Sun ayrıyeten, tüm Blockchain sanayisi hakkında epeyce optimist olduğunu ve gelecekte daha güzel bir ekosistem ve geliştirme çerçevesi oluşturmak için bu alan lehine çalışmaya devam edeceğini de kelamlarına ekledi.

Binance cüzdanı lehine yapılan büyük bir süreç nedeniyle piyasanın dikkatini çekti. “ff5296” ile biten cüzdan adresi, yaklaşık 600 milyon doları diğer bir anonim adrese taşıdı ve daha sonra fonları merkezi borsaya aktardı. Süreç yapılan Ethereum ölçüsü kıymetli kabul edilebilirken, kripto pazarındaki ikinci en büyük kripto para için ortalama süreç hacminin yalnızca yüzde 20’sinden azını oluşturuyor.

Piyasa bilgilerine nazaran Ethereum, Kasım ayında ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyine kıyasla pahasının yüzde 22’sini kaybetti. Güçlü bir düzeltmeden sonra, ETH yaklaşık olarak haftada yüzde 10 kaybederek istikrarlı bir formda düşüyor. Justin Sun’ın kurduğu Tron (TRX) ise yüzde 0.07 dolardan süreç görüyor. Günlük bazda yüzde 1.9 oranında bedel kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.