Alt Coin

Trump’ın Eşi ve NBA Efsanesi Bu Altcoin’i Seçti: İşte Detaylar!

ABD Eski Lideri Donald Trump’ın eşi Melanie Trump ve NBA efsanesi Michael Jordan’ın artık bir ortak noktası var: İkisi de Solana ağında yeni projeler ortaya koyuyor. Solana, tanınan altcoin SOL’un ardındaki Blockchain’dir. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Melanie Trump ve Michael Jordan, tanınan altcoin Solana’da

ABD’nin eski First Lady’si Melania Trump, NFT platformunu piyasaya sürerek kripto para ünitesi kozmosuna katılacak. “Melania’s Vision” olarak isimlendirilen birinci NFT’ler, Noel tatillerinde sonlu bir müddet için satın alınabilecek. 16 Aralık tarihli basın açıklamasına nazaran, Trump’ın NFT’leri, mavi gözlerini tasvir eden bir suluboya sanatı. NFT platformu Solana Blockchain’ini kullanır ve hem projenin lokal tokenını hem de MoonPay aracılığıyla kredi kartı ödemelerini kabul eder. Tek bir eser için 1 SOL (yaklaşık 180 dolar) belirlendi. Ayrıyeten NFT, Trump’ın “umut bildirisi içeren bir ses kaydı” da içeriyor.

Melanie Trump’ın NFT olarak piyasaya sürdüğü modül.

Öte yandan NBA efsanesi Michael Jordan ve oğlu, Solana Blockchain’inde sportmenlerin ve taraftarların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri bir platform başlatmaya hazırlanıyor. Böylelikle NBA’de altı sefer şampiyon olan Michael Jordan, 2.3 trilyon dolarlık kripto para piyasasındaki varlığını genişletiyor. Jordan ve oğlu Jeffrey’in kurduğu HEIR platformu, yatırımları ortasında perakende ticaret uygulaması Robinhood, Instagram ve iş iletileşme hizmeti Slack’i içeren Thrive Capital tarafından destekleniyor. Perşembe günkü raporlara nazaran, platform tohum finansman tipinden 10.6 milyon dolar topladı. HEIR, platforma katılan atletlerin yanı sıra cümbüş ve teknoloji dünyasındaki tesirli beşerlerle yeni bir dijital kültür çağını başlatmayı hedeflediğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.