Alt Coin

Türk Bitcoin Borsası 6 Yeni Altcoin Listeliyor!

Türkiye merkezli kripto para borsası Bitexen, yakın vakitte yaptığı bir duyuruda platforma 6 yeni altcoin eklendiğinin haberini verdi. Bu altcoin’ler ortasında Shiba Inu (SHIB), Sun (SUN), Celo (CELO), JUST (JST), Smooth Love Potion (SLP) ve Moonbeam (GLMR)  yer alıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bitexen, 6 yeni altcoin ekliyor

Türkiye merkezli kripto para borsalarından biri olan Bitexen, yeni bir duyuru yaptı. Duyuruya nazaran borsa, platformuna 6 yeni altcoin’in ekleneceğinin haberini verdi. Pekala, eklenecek kripto paralar hangileri olacak? Bu kriptoların özellikleri ve mevcut fiyat durumları neler? Aşağıdaki listemizde derledik:

  • Shiba Inu (SHIB): Bir Dogecoin katili olarak ortaya çıkan SHIB, merkeziyetsiz bir borsa olan kendi ShibaSwap’iyle de gündeme geliyor. SHIB, yazım sırasında yüzde 1.68’lik bir düşüş ile 0.0002148 dolardan el değiştiriyor.
  • Sun (SUN): SUN.io platformu, TRON’un stablecoin ticaretini, token madenciliğini ve kendi kendini yönetmeyi destekleyen birinci ve tek platformudur. Tekrar isimlendirmeden sonra, SUN tokenı, token sahiplerine oylama ve yönetişim hakkı üzere çeşitli haklar ve avantajlar sağlıyor. SUN, yazım sırasında yüzde 7’lik bir yükseliş ile 0.015 dolardan el değiştiriyor.
  • Celo (CELO): Celo, akıllı telefon kullanıcıları ortasında kripto para ünitesinin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir Blockchain ekosistemidir. CELO, platformun iki mahallî tokenından biridir.  Kripto para ünitesi, yazım sırasında 3.17 dolardan süreç görüyor.
  • Just (JST): JUST, TRON Blockchain’i için oluşturulmuş tanınan bir merkeziyetsiz finans (DeFi)ekosistemidir. Çoğunlukla JustStable olarak bilinen merkezi olmayan bir stablecoin ödünç verme platformu etrafında toplanmış eksiksiz bir eser paketidir. JST, yazım sırasında 0.04 dolarda.
  • Smooth Love Potion (SLP): Play-to-earn (P2E) odaklı Smooth Love Potion (SLP) tokenları, Axie Infinity oyunu oynayarak kazanılır. Bu kripto para ünitesi, oyunda tecrübe puanlarının yerini alıyor. Yazım sırasında 0.009 dolardan el değiştiriyor.
  • Moonbeam (GLMR): Moonbeam, Polkadot üzerinde Ethereum uyumlu bir akıllı kontrat parachainidir. Yazım sırasında 5.21 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.