Bitcoin

Türk Bitcoin Borsası, Bu Metaverse Coin’i Listeliyor!

Türk Bitcoin borsası Paribu, kısa müddet evvel erken basamak altcoin projelerini listeleyeceği Paribu Box’ı hayata geçirdi. Bu kapsamda borsa, Paribu Box’ta 5 altcoin listeledi. Artık ise borsa, bu platforma yeni bir metaverse coin projesinin ekleneceğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Bitcoin borsası Paribu, yeni bir metaverse coin listeliyor!

Türk Bitcoin borsası Paribu, kısa mühlet önce Paribu Box’ı hayata geçirdi. Paribu Box, yeni altcoin’lerin listeleneceği bir platform olarak lanse edilebilir. Borsa bu platformuna 5 yeni altcoin ekledi. Bu altcoin’ler şunlardır: GALA (GALA), Alien Worlds (TLM), MyNeighborAlice (ALICE), CEEK VR (CEEK) ve Radio Caca (RACA).

Bugün ise borsa yeni bir altcoin’in daha Paribu Box’ta listeleneceğini açıkladı. Paribu BOX, bugün saat 16:00’da metaverse coin Star Atlas’ı (ATLAS) platformunda listeliyor. Star Atlas bir metaverse projesidir ve Blockchain tabanlı, uzay temalı ve büyük bir stratejik görüntü oyunudur. Star Atlas, Solana Blockchain’i üzerinde çalışıyor. Devasa boyutta çok oyunculu içerik sunan bu metaverse projesi, 2620 üzere uzak bir geleceği ele alıyor.

Paribu Box nedir?

Paribu Box henüz geliştirme sürecinin erken kademelerinde olan, son eser olarak vaatlerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini öngörmenin çok erken olduğu veya halihazırda mümkün olmadığı fakat bir sıkıntıya ürettiği tahlille yahut geliştirmeyi hedeflediği yapıyla umut vadeden “erken periyot proje” olarak isimlendirilebilecek projelere ait kripto varlıkların alınıp satılabilmesi için oluşturuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.