Bitcoin

Türk Kripto Para Piyasasını Üzen Olay: Para Kaybedince İntihar Etti!

Türk kripto para piyasasını üzen bir olayla karşınızdayız. 22 yaşındaki A.K. kripto paralara yatırdığı paralarını kaybettikten sonra, boş bir depoda intihar etti. Kripto piyasasının volatil olduğu bilinen bir gerçek. Fakat bu gerçeği art planda bırakarak tüm varlığı ile kripto paralara giren birçok yatırımcı da bulunuyor. Bunlar ortasında ana sermayesini dahi kaybedenler oluyor. Bu nedenle BTC ve altcoin’lere yatırım yaparken dikkatli olmak, kendi bağımsız araştırmanızı yapmak ve en kıymetlisi kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayla bu piyasaya girmeyi kendinize prensip edinmelisiniz!

Türk kripto para piyasasını üzen olay: Para kaybetti ve intihar etti!

Bugün, Türk kripto piyasasını üzen bir olay basına yansıdı. Kripto paralar ile yapılan bilinçsiz bir yatırım bir genci hayattan kopardı. 22 yaşındaki A.K. kripto paralara yatırdığı paralarını kaybettikten sonra, intihar etti. A.K.nın boş bir depoda kendini iple asarak hayatına son verdiği belirtiliyor. Bu üzücü haber Mersin’de yaşandı. Kazanlı Mahallesi, Kıyı Caddesi üzerinde yer alan boş bir depoda cesedi bulunan A.K.’nin kripto yatırımı yaptığı ve bu yatırımdan para kaybettiği belirtiliyor.

Bu üzücü olay, kripto paralar üzere riskli varlıklara yatırım yaparken ne kadar dikkatli olunması gerektiğini bir daha ortaya koyuyor. Ayrıyeten kendi bağımsız araştırmanızı yapmanızı ve en değerlisi kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayla bu piyasaya girmeyi asla unutmamalısınız! Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, kripto paralar üzere yatırım varlıkları paranızı katlayabileceği üzere ana sermayenizi sıfırlaya da bilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.