Alt Coin

Türkiye’de Trend Oldu: Balinalar Bu Göğüs Coin’den Topluyor!

Tanınan göğüs coin BabyDoge, en büyük Binance Smart Chain cüzdanları ortasında en çok süreç gören kripto para haline geldi ve Türkiye’de trend oldu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu göğüs coin, Türkiye’de trend oldu

WhaleStats’ın sağladığı datalara nazaran Baby DogeCoin (BabyDoge), Binance Smart Chain balinaları ortasında Ethereum’un (ETH) yerini alarak son 24 saat içinde en çok süreç gören ve en çok satın alınan token oldu. Datalar, BSC Balinalarının 24 saat içinde iddiası 19.300 dolar bedelinde ortalama 4.732.712.113.781 (4.7 trilyon) Baby Doge Coin satın aldığını gösteriyor. Datalar, Binance Smart Chain’in balinalarının, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’den (DOGE) çabucak sonra astronomik karlar gösterme potansiyeline sahip yeni bir köpek temalı token “BabyDoge” bulduğunu gösteriyor.

Ayrıyeten CoinGecko istatistiklerine nazaran Baby Doge Coin son vakitlerde Türkiye’de trend oldu. BabyDoge Haziran 2021’de piyasaya sürüldü ve 16 Ocak’ta tüm vakitlerin en yüksek fiyat rekorunu kırdı. BabyDoge’un tüm vakitlerin en yüksek (ATH) fiyatı 0,000000006345 dolar olarak kaydedildi. CoinGecko bilgileri, global kripto para pazarındaki son büyük satıştan sonra token fiyatının lansmanından bu yana yüzde 4.200’den fazla arttığını gösteriyor. Şu anda ise gün için yüzde 1.9’dan fazla artarak 0.0000000004154 dolardan süreç gördüğünü gösteriyor. Fakat son bir ayda, yüzde 100’ün üzerinde artış yaşadı. BabyDoge’un resmi Twitter hesabı 86 bin takipçiyi geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.