Bitcoin

Türkiye’den Kesitler: Hastanede Kripto Para İntiharı!

Kripto para yatırımıyla ekonomik kar sağlamak isteyen anestezi teknikeri Y.Ü., işler aksi gidince hastanede intihara kalkıştı. Damar yolundan kendine ilaç veren teknikeri çalışma arkadaşları kurtardı. Asayiş Şube Müdürlüğü olayı soruşturduğunu bildiriyor.

Anestezi teknikeri kripto para yatırımı karşıt gidince intihara kalkıştı

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Bayan Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde anestezi teknikeri olarak çalışan Y.Ü, argümana nazaran 40 TL civarında kripto yatırımı yaptı ve bedel kaybetmesiyle bir anda buhrana girdi. Genç tekniker buhranla birlikte hayatına son vermek için kendine damardan ilaç verdi. Bir anda kendinden geçen ve Bayan Doğum ve Çocuk Hastalıkları polikliniğinde ameliyathane anestezi teknikeri olarak çalışan Y.Ü’ye durumu gören işçi arkadaşları müdahale etti. Acil serviste birinci müdahale yapıldıktan sonra ağır bakımda hayat ünitesine bağlandı.

Genç teknikerin ağır bakım ünitesinde hayat uğraşı devam ederken, Sakarya Vilayet Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği grupları olayla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi. Kripto para piyasası, 2021’in Nisan, Ekim ve Kasım aylarında tarihi tepelere ulaştı. Bu süreçte, birçok kişisel yatırımcı kripto paralarla ve borsalarıyla tanıştı. Mevcut düzeylerde, başkan kripto para ünitesi Bitcoin günlük %9.21, haftalık %19.05 düşüşle 35,092.16 dolardan süreç görüyor. BTC fiyatı, bir ay öncesine nazaran %30’un üzerinde bedel kaybetti. 22 Ocak’ın süreç saatlerinde 1,2 milyar dolarlık likidasyon gerçekleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.