Alt Coin

Türklerin Favori Altcoin’inde Şok Gelişme: Yatırım Aracı Değil!

Kripto para piyasası düzeltici fiyat hareketleriyle çaba ederken, Türk kripto yatırımcılarının favori altcoin projelerinden Holo (HOT) değişik bir tartışmayla gündeme geldi. Altcoin projesinin teknik takımından Paul d’Aoust, HOT’un bir yatırım aracı olmadığını söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Paul d’Aous: Holo (HOT) yatırım aracı değildir

Holo’nun gayesi, daha geniş internet ile Holochain kullanılarak oluşturulan uygulamalar ortasında bir köprü vazifesi görerek, Holo ağ iştirakçileri tarafından internette barındırıldıkları için DApp’lerin kolay kolay erişilebilir olduğu bir ekosistem sunmaktır. Projenin gerisi geliştirici gruptan Paul d’Aoust, bilhassa Türkiye’de geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşan HOT’un bir yatırım aracı olmadığını söylüyor. d’Aoust, gün içindeki tweet’lerinde şu tabirlere de yer verdi:

En başından beri Holo’nun bir yatırım aracı olmadığını söyledik. HOT, HoloFuel’in hosting hizmetinde kullanılmak için çıkarıldı. Biz her vakit pazarlamayı farklı yapmayı amaçladık. Bence bu insanlara düzmece bir vaat satıldı. 

Türk altcoin yatırımcıları mağdur

Tartışmanın Türkiye’deki enflasyona çekildi kısımlarda oldu. Ekonomik kriz ve HOT mağdurlarına yönelik sorulara karşılık veren Paul, kendisine yöneltilen “insanların mali çabalarını de göz önünde bulundurun” tenkidine şu karşılığı verdi:

Biliyorum, kalp kırıyor. Bana ağır geliyor. Tekrar de en başından beri HoloFuel’in bir yatırım olmadığını her vakit söyledik — bu bir hosting kredisi ön alımıdır. Ve biz her vakit pazarlamayı farklı yapmayı amaçladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.