Alt Coin

Türklerin Favori Metaverse Coin’i, Polygon’a Geçiyor!

Ethereum tabanlı metaverse coin OVR (OVR), Polygon’a iki kademeli geçişinin birinci basamağını muvaffakiyetle tamamladı. İkinci kademe Şubat ayında devreye alınacak ve yeni yetenekler eklenecek. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Metaverse coin OVR, Ethereum ağından ayrılıyor

OVR, Polygon ağına geçiş sürecini Ocak ayının birinci günlerinde başlattı. Tamamlanan birinci adımla bir arada Merkle Proof ve Minting işlevleri Polygon’a taşındı ve artık düşük fiyatlarla NFT oluşturulabiliyor. Ayrıyeten OVR, mevcut Ethereum ve BSC ödemelerine Polygon ağ ödemelerinin eklendiğini de duyurdu. Kullanıcılara böylelikle metaverse için daha yüksek ölçeklenebilirlik sağlanırken süreç fiyatları büyük ölçüde azaltılacak. Şirketin Polygon tercihi ağın ekonomik ve süratli süreç yeteneklerinden kaynaklanıyor.

Ethereum, akıllı kontratlar konusunda piyasa önderi olabilir, lakin çok kalabalık ve sık tıkanan bir ağ. Ethereum ağındaki yüksek talep, ağın büyümesine ahenk sağlamak için düzgün bir halde ölçeklendirilememesiyle birleştiğinde, piyasadaki en büyük ölçeklenebilirlik ve fiyat meselelerine yol açıyor. Polygon tarafında, süreç fiyatları üzere NFT mint fiyatları de daha ekonomik. OVR kullanıcıları, Ethereum ağına kıyasla Polygon ağında OVRLand’lerini ucuza oluşturabiliyor. Bu özellik şu anda yayında ve OVRLand kullanıcıları bunları, şimdilik sadece OpenSea üzerinde satılabilen Polygon Blockchain’de NFT olarak oluşturabilir. Şubat ayında tamamlanan ikinci evreyle, OVRLand’lerin toplu basımı (mint), Ethereum-Polygon NFT köprüsü ve büsbütün merkezi olmayan bir ikincil pazar üzere daha da yeni yeteneklerle gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.