Kripto Haber

UFC, Dapper Labs’ın Sports NFT Suite’inde NBA ve NFL’ye Katıldı

Ultimate Fighting Championship (UFC), Dapper Labs ile ortaklaşa kendi NFT pazarı olan UFC Strike’ın lansmanı ile takas edilemeyen jetonlara (NFT’ler) doğru ilerliyor, şirketler Perşembe günü duyurdu.

Dapper Labs, elbette, UFC’nin ürününün tarzını yakından yansıttığı popüler basketbol NFT pazarı NBA Top Shot’ın yaratıcısıdır.

Bir basın açıklamasına göre, pazar yerinde ligin geçmişinden NFT “Anları” yer alacak ve bunların her birine ses, kalabalık tepkileri ve yayın yorumları eşlik edecek.

Dapper Labs’ın ortaklık başkanı Caty Tedman bir röportajda CoinDesk’e “Genel olarak video bizim tatlı noktamız, ancak [UFC’nin] ortaklığına biraz farklı bakıyoruz” dedi. “UFC takvimi, NBA takviminden çok farklı. Bu yüzden, sezonlarının önde gelen etkinliklerine benzeyen izleme başına ödeme etkinlikleri etrafında çok daha fazla yapılandıracağız. ”

Büyüyen kadro

Dapper Labs, Flow blok zincirinde oldukça sportif bir varlık oluşturuyor ve halihazırda NBA ve NFL’yi içeren büyüyen lig ortaklıkları listesine UFC’yi ekliyor.

NFT’lerin kendileri doğal olarak şiddetli olsa da, Dapper sporun pürüzlü kenarlarının ortalama müşteri için çekici olmamasından endişe duymuyor.

“Bu pazaryerinin herkes için bir ürün olmasından çok, UFC hayran topluluğu için nasıl olduğuyla ilgili ve onların fandomlarını yeni bir şekilde sergilemelerini sağlayacağını umuyoruz,” dedi Tedman.

UFC’nin NFT’lere ilk girişi, Crypto ile ilk koleksiyonunu piyasaya sürdüğü Kasım ayında geldi. com’un satış hacmi 1 milyon doların biraz altında. Borsa, Temmuz ayında UFC ile 10 yıllık 175 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.