Alt Coin

UFC Şampiyonu, Alacağı 3 Göğüs Coin’in İsimini Duyurdu!

Eski UFC şampiyonu Chuck Liddell, en güçlü kripto topluluğunu bulmak için yapılan bir Twitter anketinin sonuçlarına dayanarak göğüs coin projesi Shiba Inu’ya yatırım yapacağını belirtti. UFC süperstarının Shiba Inu’ya ne kadar yatırım yapacağı basında bilinmiyor.

Anketimde bu 3 kripto para için oy veren herkese teşekkür ederim. Herkesin isteği doğrultusunda makul bir ölçü kripto almaya ve ankette aldıkları oy yüzdelerini 3 token ortasında çeşitlendirmeye karar verdim.

Şampiyonun alacağı göğüs coin projeleri

Twitter anketinde kullanıcılardan Binance Smart Chain’deki bir öbür tanınan göğüs coin projesi olan Shiba Inu, Dogecoin ve Safemoon ortasında seçim yapmaları istendi. Shiba Inu, %30,6’lık bir anket sonucuyla köpek temalı token’ler ortasında kazanırken, Safemoon %43,8 ile listenin tepesinde yer aldı.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Chuck Liddell, birçok Dogecoin görüntüsü izlediğinden bahisle Kasım ayı başlarında kripto piyasasına adım attı. Dogecoin’i kaybettiğini hisseden UFC süperstarı, Shiba Inu topluluğu hakkında sorular sormaya başladı. Son iki aydır Chuck Liddell, Twitter’da Non Fungible Token (NFT)’lerini sergiliyor.

Shiba Inu oyun geliştirme projesi ilerliyor

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, 2022’de PlaySide Studios ile birinci toplantısını duyurdu.

Aralık 2021’in başlarında Shiba Inu, Avustralya’nın halka açık en büyük görüntü oyunu geliştiricisi PlaySide Games ile stratejik bir kiralama kontratında oyun iştirakini duyurdu. Yeni imzalanan paydaşlık, varsayımı tamamlanma müddeti sekiz ay olan Shiba Inu oyununu geliştirmek için bir mutabakat üzerinde çalışıyor.

Bunun yanı sıra, Shiba Inu’da 2022’de pek çok gelişme olacak. SHIB Discord kanalı moderatörü Queenie’ye nazaran, kullanıcılara gaz fiyatlarında indirim sağlayacak bir Katman-2 platformu olan Shibarium, mümkün olan en kısa müddette piyasaya sürülecek üzere görünüyor. Queenie, Shiba Inu topluluğu için ‘2022’ye girerken büyük bir sürpriz’ olacağını da doğruladı, lakin daha fazla detay açıklamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.