Kripto Haber

Umee, CoinList’te 32 Milyon Dolarlık Token Satışı ile Mainnet İçin Tokalarını Kaldırdı

Umee, Şubat 2022’nin ortasında yapılması planlanan ana ağ lansmanından önce zincir atlamalı ağın UMEE tokenine yığılan topluluk üyelerinden 32 milyon dolar topladı.

CoinList Satış Başkanı Mike Zajko CoinDesk’e verdiği demeçte, Umee 922.000 cüzdan kaydıyla CoinList rekoru kırdı, ancak sonuçta yalnızca 64.000 satın alındı.

Ethereum ve yerel Cosmos için oluşturulmuş protokollerle kaç oynayan esnek merkezi olmayan finans (DeFi) taban katmanı, bu ayın başlarında CoinList satışını kapattı, CEO Brent Xu CoinDesk’e söyledi.

2016 yılında tam kripto paraya geçen eski bir tahvil tüccarı olan Xu, Umee’nin “verimsiz” 200 trilyon dolarlık küresel borç pazarını kırmızıya çevirmeye odaklandığını söyledi. Bu nedenle, DeFi’nin borçlanma ve borç verme segmentindeki destekleyici projelere ev sahipliği yapacak.

“[Tahviller] hakkında bu kadar çok şey bilen başka bir takım yok ve bu yüzden Umee gerçekten de bu kaç Venn şemasında potansiyel olarak büyük bir pazarı DeFi’ye dahil edebilmenin içinde oturuyor” dedi.

Umee için Planlar

Umee’nin saldırı planı, “temel katmanı” daha çevik hale getirmek için “borç altyapısını yeniden inşa etmek” ile başlar. Xu, ekibinin kendi ağının “para legoları”nın küresel borçla nasıl başa çıktığını tanımlamaya yardımcı olacak araçlar üzerinde çalıştığını söyledi.

Daha fazlasını okuyun: Umee $6 Arttı. 3M, Cosmos ve Ethereum’u Çapraz Zincir DeFi ile Bağlayacak

Borçlu büyük oyuncuları blok zincirinin radikal şeffaflığına dahil etmek zaman alacak. Şubat ayında Xu, Umee’nin neredeyse yalnızca kripto yerlileri kalabalığına oynamasını bekliyor. Ancak ekip, Umee’nin hisse kanıtı konsensüs mekanizmasının üzerine işlevsellik oluşturmaya başladığında, daha geniş pazarın fark edeceğini düşünüyor.

Bunun nedeni, Xu’nun söylediğine göre devasa borç piyasasının DeFi’nin üstün olduğu tüm yönlerden çılgınca verimsiz olmasıdır. Zincirler arası iletişim kuran akıllı sözleşmeler, örneğin ön ödemeleri işlemenin birçok bürokratik adımını ortadan kaldırır.

“Bütün farklı ağlarla etkileşime giren bu evrensel borç merkezini inşa etmek istiyoruz,” dedi ve Solana gibi temel katmanları ve Optimism ve Arbitrum gibi ölçeklendirme çözümlerini Umee’nin büyümesi için hedefler olarak adlandırdı.

DeFi konektörü

Bütün bunlar zaman ve para alacaktır. Umee’nin yeni fonları, mühendis ekiplerinin yanı sıra kanunî ve uyum görevlilerini finanse edecek. Beş yıl içinde Xu, borç piyasası göçünün “doğal olarak” olmaya başlayacağını düşünüyor. ”

Ayrıca incelik alacaktır. Umee, birçok erken aşamadaki blok zinciri projesi gibi, merkezi bir varlık olarak çalışır. Ancak Xu, ilerici ademi merkeziyetçiliğe bağlı olduğunu söyledi.

Devamını oku: Osmosis, Paradigma Tarafından Yönetilen 21 Milyon Dolarlık Token Satışını Kapattı

Umee, ana ağ için DAO’lar hazırlıyor, topluluk etkileşimlerini araştırıyor ve nihayetinde ağ gücünü merkezi olmayan bir yönetişim modeline kaydıracak.

“64.000 yeni token sahibi edinmenin amaçlarından biri bir topluluk oluşturmak” dedi Xu.

Şimdilik, Umee’nin doğrulayıcıları, birçok test ağı projesinin kod kusurlarını ortadan kaldırmak ve başlatma için sertleştirmek için benimsediği, yakıp yıkma zihniyetiyle mücadele ediyor. Xu, “Birbirlerini yok etmeye çalışıyorlar,” dedi. “Hazırlanıyoruz. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.