Alt Coin

Ünlü Analist: 2022’de Bu Altcoin’e Çok Dikkat Edin!

Ünlü yatırım stratejisti Lyn Alden, 2022’de öncü altcoin Ethereum’un yükselişini katalize edebilecek gözden kaçan bir faktöre dikkat çekiyor. Alden, yeni bir röportajda, Ethereum 2.0 stake kontratında kilitlenen ETH ölçüsünün neden Ethereum için yükseliş göstergesi olarak hizmet ettiğini açıklıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Öncü altcoin için katalizör uyarısı

Ünlü kripto analist Ethereum’un yükselişini katalize edebilecek gözden kaçan bu katalizörü kilitleme mukavelesi olarak belirliyor ve hakkında şu biçimde konuşuyor:

İzlediğim şey Ethereum kilitleme kontratı. Beacon Chain’i yaklaşık bir yıl evvel başlattılar ve bu stake kontratını yapıyorlar ve bu tek istikametli. Kripto paraları kilitlediğinizde, bir şeyler değişene yahut birleştirme gerçekleşene kadar oradalar. Baktığım bir şey, Bitcoin‘in borsalardan epey süratli çıkması, fakat Ethereum’un borsalardan biraz daha süratli çıkması, kısmen bu mukaveleye girdiği için. Temel olarak, likit olmayan bir arz oluşumuna sahipsiniz ve bu devam ettiği sürece, bu epey güçlü bir yükseliş değişkenidir. Demek istediğim, bu mukavelede 8 milyondan fazla ETH var. Sanırım 9 milyona yaklaşıyoruz. Bu bir yükseliş katalizörü.

Distribütör defteri gezgini Etherscan, kripto yatırımcılarının akıllı mukavelede 35.43 milyar dolar kıymetinde 8.793.458 ETH’yi kilitlediğini gösteriyor. ETH‘lerini akıllı mukaveleye yatıranlar, Ethereum’un bir sonraki yinelemesinin doğrulayıcıları olmaya çalışıyor. Bununla birlikte, yatırım stratejisti, kapana kısılmış ETH tokenlerinin kilidi açıldığında Ethereum’un bir satış olayı görebileceğini de belirtiyor. Analist şöyle devam ediyor:

Bence bu bir kere birleşip kilidi açıldıktan sonra, bu bir likidite olayı olabilir. İronik olarak, çok fazla beklentinin oluştuğu haber olaylarını satanlardan biri olabilir ve tahminen de bu, bir müddetliğine soğumak için bir çeşit katalizör olabilir.

Yükseltme, bir pay ispatı konsensüs düzeneğine geçişi temsil ettiğinden, birleştirme Ethereum için hayli beklenen bir olay. Aktifliğin 2022’nin 1. yahut 2. çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.