Alt Coin

Ünlü Analist, 2022’de Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı!

Metaverse ve metaverse alanına odaklı coin projelerinin ivme kazanmasıyla pek çok yatırımcının gözü buraya çevrildi. Bu sırada, ünlü bir kripto para analisti olan Lark Davis, 2022’de yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü 7 metaverse coin’i açıkladı. Kriptokoin.com olarak analistin yorumlarını aktarıyoruz. Lakin, bunların sırf analistin iddiası olduğunu belirtmekte yarar var.

Analist, 7 metaverse coin projesinin yükseleceğine inanıyor

Yakın vakitte paylaştığı bir Youtube görüntüsünde Lark Davis; Metaverse yerlerine, Metaverse token’larına ve Metaverse altyapısına dikkat çekerek aşağıdaki metaverse coin’lerin yükseleceğini düşündüğünü söylüyor:

  • Illuvium (ILV): Illuvium, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Analist, Illuvium’un Ethereum’a gelen ve birçok insanı heyecanlandıran çok değişik bir oyun olduğuna dikkat çekerken, “Grafikler kusursuz, oynanış mükemmel görünüyor ve yakında Illuvium’da bir arazi de satın alınabilecek,” sözlerini kullanıyor.
  • MyNeighborAlice (ALICE): MyNeighborAlice, bir öteki enteresan NFT arazi satış projesidir. Analiste nazaran oyundaki toprakların uzun vadede yüksek bir kıymette olma potansiyeline sahip olduğu için kullanıcıların ilgisini çekiyor.
  • Wilder World (WILD): Bu projede kimi “crib” satışları gerçekleştiriyor. 200 milyon dolarlık bir piyasa bedeliyle şimdi erken basamakta olduğunu düşünen analiste nazaran Wilder World, vizyonunu gerçekleştirmeye devam edebilirse, kullanıcıları çekmeye devam edebilir.
  • HighStreet (HIGH): HighStreet, yeni kuşak perakendeyi tanımlamayı hedefleyen proje, çevrimiçi alışveriş yapmanın eğlenceli bir yolunu sunuyor. Analist, projenin “milyon dolarlık piyasa kıymetinin altında” olduğuna dikkat çekerek giriş fırsatını vurguluyor.
  • Solice (SLC): Solice’te kullanıcıların arkadaşlarını ve ailelerini davet edebilmesinin kullanıcı tabanını büyütme potansiyeli olduğu vurgulanıyor.
  • Efinity Token (EFI): Efinity, Enjin tarafından geliştirilmiştir. Temelde oyun içi ölçeklenebilirlik ve metaverse NFT’leri Polkadot’a getirmek için zincirler ortası bir yol sunar.
  • Breeder DAO (BREED): Breeder DAO (BREED), metaverse’de en düzgün kazanılan dijital varlıkları yetiştirmeye, işlemeye ve yaratmaya odaklanan erken kademe bir Blockchain teşebbüsüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.