Bitcoin

Ünlü Analist, Büyük Potansiyel İçeren 7 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto analisti, 2022’de izlenecek en düzgün 7 kripto parayı listeliyor. Kripto para tahlilleriyle tanınan olan Altcoin Daily, bu yıl büyük potansiyele sahip yedi altcoin projesini listeledi. Bunların ortasında, ağları talebin yanı sıra, artan token kıtlığını gösteren Bitcoin ve Ethereum da var. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

7 altcoin projesi

Bitcoin (BTC). Kripto analisti Lark Davis’in yakın vakitte belirttiği üzere, blockchain analitik firması Glassnode’a nazaran borsalardaki Bitcoin rezervleri Ekim 2018’den bu yana en düşük düzeyinde. Bu, bilhassa uzun vadeli sahipler ortasında kripto varlığı için artan talebi ve kıtlığı gösteriyor. Salvador Devlet Lideri Nayib Bukele’nin bir tweet’te şöyle diyor: Bitcoin arzı, dünya çapında 50 milyondan fazla milyoner için her biri bir BTC tutmaya karar verirlerse asla kâfi olmayacak.

Ethereum (ETH). Ethereum tabanlı başkan NFT pazarı OpenSea, aylık satışlarda 5 milyar dolarlık büyük bir rekor kırdı. NFT süreçlerinin yüksek kaydı, deflasyona yanlışsız harekette 1 milyar dolarlık ETH tokenlerinin yakılmasına katkıda bulundu. Dahası, OpenSea artık Uniswap’ı Ethereum’da en çok kullanılan eser olarak değiştirdi. Amerikalı rapçi Kanye West, NFT’ler oluşturmak için birçok talep aldığını söylüyor: dijital koleksiyon eserlerine yönelik artan talebin bir öteki göstergesi. Eski Disney CEO’su Bob Iger de bir NFT “patlaması” öngörüyor. Bu olaylar, NFT alanı ve genel olarak Ethereum ekosistemi için daha parlak günlerin olduğunu gösteriyor.

Ziliqa ve Solana da listede

Ziliqa (ZIL). Ziliqa blockchainindeki süreç sayısı, mevcut piyasa şartlarında bile şimdiye kadarki en yüksek üçüncü süreç. Ek olarak, bu ayki toplam süreç fiyatları şimdiye kadarki en yüksek oran. Ziliqa ekosisteminin bir destekçisi olan ZilHub, bu olayların ağın ZIL token fiyatından bağımsız olarak sadece daha düzgün hale geldiğini gösterdiğini söylüyor. Ziliqa, yazma sırasında 0.04407056 ZIL token fiyatı ile kripto piyasa kıymetine nazaran 126. sırada yer alıyor.

Decentraland. Altcoin Daily, yol haritasındaki 2022 planları nedeniyle bu 3D sanal dünya platformunun büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Bu alan Windows, Linux ve Mac için masaüstü istemcisi içeriyor. VR istemcisi bu yılın ikinci yarısını bekliyor. Ayrıyeten erken prototiplemede taşınabilir uygulama, NFT’ler (Maymunlar, punklar, vb.) içerir.

AVAX. Avalanche ekosistemi, Ethereum’a benzeri bir belirteç yakma özelliğine sahip. Şimdiye kadar, ağ 700.000’den fazla tokeni yok etti – arzının yaklaşık yüzde 0.1’i, ağa her gün daha fazla kullanıcı katılıyor.

Rubic (RBC). Altcoin Daily, Rubic’i daha uygun oranlar, daha ucuz fiyatlar ve önde gelen DEX’lerle iştirakler sunan en uygun çok zincirli takas protokollerinden biri olarak lanse ediyor. Kullanıcıların Ethereum, Polygon ve Avalanche dahil olmak üzere çeşitli blockchainlerde 15.000’den fazla varlığı takas etmesine imkan tanır. 10 Şubat’ta Rubic, Rubic Widget’ı entegre eden projelerin sayısını artırmak için teşvik edilmiş bir tavsiye programı başlatacak. Ocak ayı yaklaşırken ağ esasen merkezi olmayan protokol Arbitrum‘u entegre etti.

Cardano (ADA). Bildirildiğine nazaran, Cardano satın alma baskısında kıymetli bir artış görüyor ve bu da mümkün bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Bu tez, Ocak ayında süreçlerde yüzde 17 artışla 29.4 milyona çıkması üzere ağın yaydığı müspet zincir içi istatistiklerle destekleniyor.

Solana (SOL). CNF’nin yakın vakitte bildirdiği üzere, Solana, 500 milyar dolarlık ticaret iktisadına girmeyi planladığı için yeni bir eşler ortası ödeme protokolü olan Solana Pay’i başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.