Alt Coin

Ünlü Analist: Çok Konuşulacak, Bu Altcoin Top 20’ye Girebilir!

Türkiye’deki kripto para topluluğu tarafından yaygın bir biçimde takip edilen bir analist olan Rookie, bir altcoin projesine dikkat çekti. Analist, bu altcoin’in top 20’ye girebileceğini düşündüğünü belirtti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin Rookie: IOTX’in birinci 20’te girmesi muhtemel

Türkiye’de tanınan analistlerden biri olan Rookie, yakın vakitte attığı bir tweet’inde IoTeX (IOTX)’ten olumlu bir biçimde bahsetti. Analist, IOTX’in birkaç ay içinde “en çok konuşulan projelerden biri olacağını” ve piyasa kıymeti ile “ilk 20’ye girmesinin muhtemel olduğunu” düşünüyor. Yazım sırasında IoTeX’in piyasa pahası 1,053,030,560 dolarda. Şu anda piyasa bedeli ile 20. sırada yer alan altcoin Terra USD’nin (UST) piyasa bedeli ise 10,660,117,902 dolar. Yani piyasanın mevcut durumunda IOTX’in 20. sırada yer alması için piyasa bedelinin 10 kat artması gerekiyor. IoTeX, yüzde 4.67’lik bir yükseliş ile yazım sırasında 0.11 dolardan el değiştiriyor. Son yedi günde ise yüzde 6.8 oranında bedel kazandı.

Pekala, IoTeX’in gayesi nedir? 2017’de açık kaynaklı bir proje olarak piyasalara giren IoTeX, emeli makineler için açık ekonomiyi güçlendirmek olan merkezi olmayan bir platform inşa etti. Platform; insanların ve makinelerin garantili inanç, özgür irade ve uygun halde tasarlanmış ekonomik teşvikler altında etkileşime girebileceği açık bir ekosistem oluşturuyor. Global bir takımla IoTeX, yenilikçi Roll-DPoS konsensüsünü kullanarak Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumlu Blockchain’ini sıfırdan oluşturdu ve Nisan 2019’da ağı başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.