Alt Coin

Ünlü Analist: SAND ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıları Heyecanlanmalı!

9 Şubat Çarşamba günü, giysi markası devi Gucci metaverse tecrübesinin bir modülü olarak The Sandbox’ta sanal arazi satın aldığını duyurdu. Tanınan Youtube analisti Austin Arnold’a nazaran yalnızca SAND yatırımcıları değil, dev haberlerini duyuran 3 altcoin projesi daha topluluğunu heyecanlandıracak…

Gucci – The Sandbox (SAND) işbirliği

Arnold, Gucci moda konutunun en son YouTube görüntüsünde Ethereum tabanlı metaverse projesi The Sandbox’ta (SAND) sanal mülk satın aldığı haberini pahalandırıyor. Analiste nazaran Gucci’nin Blockchain tabanlı bir sanal mağaza açma teklifi, Ethereum (ETH) ve The Sandbox yatırımcılarını heyecanlandıracak olağanüstü bir haber:

Bu paydaşlık, giysi satmak için meta cihanda atılmış kıymetli bir adım… Gucci geride kalmak istemiyor, bunun yerine bu yeni metaverse’de modanın ön saflarında yer almak istiyor. The Sandbox ve Ethereum için olağanüstü bir haber.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Gucci ve The Sandbox (SAND) işbirliğinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Algorand (ALGO), Staci Warden’i CEO durumuna transfer etti

Arnold daha sonra DeFi odaklı altcoin projesi Algorand’ın (ALGO) bir JPMorgan ve Nasdaq mezunu olan Staci Warden’in CEO olarak işe alımını pahalandırıyor:

Algorand Vakfı için bu büyük bir kazanç…Algorand’ın yeni CEO’su klasik finans alanında kapsamlı uzmanlığa sahip… Giderek daha fazla klâsik finans uzmanı, bilhassa ALGO’ya ve TraFi’den Blockchain’e geçiyor. Algorand’ınız varsa, bu epeyce kusursuz.

Snoop Dogg – Gala Games (GALA) iş birliği

Snoop Dogg’un Gala (GALA) ile yaptığı son işbirliği de Arnold’un gündeminde. Dünyaca ünlü rap sanatkarı, Gala Games’e özel olarak bir “NFT LP” yayınlayacak. Analist, koleksiyonun kıymetinden bahsediyor:

Şayet bir GALA yatırımcısıysanız, bu haberle heyecanlanmalısınız… Öncelikle bu öbür Blockchain’ler tarafından kullanılabiliyor. Yani, Gala Games için olağanüstü bir kazanım.

Ethernity (ERN), 20 milyon dolar topladı ve Ethernal Labs stüdyosunu başlattı

Son olarak, NFT piyasasına göz atan Arnold, bir NFT müzayede platformu olan Ethernity’nin (ERN) yeni stüdyolarında NFT ve oyun geliştirme için 20 milyon dolarlık başlangıç finansman çeşidini tamamladığını paylaşıyor:

Ethernity bir ton para topladı ve Ethernity aracılığıyla NFT’leri bırakmak için daha fazla IP (fikri mülkiyet) getirmek için yeni bir stüdyo inşa etti…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.