Alt Coin

Ünlü Analist, Yükselecek ve Düşecek Altcoin’leri Açıkladı!

Tanınan kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, iki büyük altcoin projesinde yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Lakin analist 2 altcoin’de de düşüş ihtarında bulunuyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Analist: Bu altcoin projesinde yükseliş eğilimindeyim!

“Guy” olarak bilinen milyonluk aboneli analist, yeni bir görüntüde akıllı mukavele platformu Fantom‘u (FTM) izlediğini söylüyor. Analist, altcoin’de yükseliş eğiliminde olsa da İzafi Güç Endeksi (RSI) yaklaşan bir düzeltmeye işaret ediyor üzere görünüyor. Analist mevzuya açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

FTM grafiklerde güçlü görünüyor, lakin RSI, gücün bitmeye başladığını gösteriyor. Ayrıca 2.60 dolar civarında değerli bir direnç bölgesine yaklaşıyoruz, bu yüzden FTM’yi de elinizde tutuyorsanız buna dikkat edin.

Analist, NEAR konusunda epeyce optimist olduğunu söylüyor

Analist, merkezi olmayan bir uygulama (DApp) platformu ve Ethereum rakibi olan  NEAR konusunda hayli optimist olduğunu söylüyor. Guy’a nazaran, NEAR‘ın temelleri sağlam fiyat hareketiyle birlikte gelişiyor. Lakin analist, yatırımcıları şimdi FOMO’ya (kaybetme korkusu) yenik düşmemeleri konusunda uyarıyor. Analist hususa açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

Yeniden de FOMO’ya fazla kapılma. Grafik, NEAR’ın pompalamayı bitirmek üzere olduğunu ve önümüzdeki günlerde diğer bir konsolidasyon evresine girerken 12 ila 13 dolara kadar düşebileceğini gösteriyor. 

Analist: Bu DeFi Altcoin’i toplanmaya hazır!

Analist toplanmaya hazır olduğunu düşündüğü iki altcoin projesini de açıklıyor. İlki DeFi protokolü Aave. Analiste nazaran, Aave’nin günlük grafiği bir soğumaya muhtaçlık duyabilir, fakat haftalık ölçekte, altcoin 300 doları kırmaya hazır görünüyor ve potansiyel olarak mevcut fiyatlardan %53 uzakta olan 400 dolarda dirence kadar koşmaya hazır görünüyor. Analist hususa açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

Öte yandan Aave’nin pompası başlıyor üzere görünüyor. SEBA isimli bir İsviçre bankasının, kaydetme protokolünün kurumsal versiyonunu entegre edeceği ve protokollerinin uyumlu bir halde DeFi yapmasına müsaade vereceği haberi çıktı… Aave günlük olarak biraz fazla genişlemiş olsa da haftalık grafik, önümüzdeki aylarda direnç bölgesini 300 dolar düzeyinde kırmak için gereksinim duyduğu ivmeye sahip olduğunu gösteriyor. Aave’nin bir sonraki fiyat direnç bölgesi olan 400 dolar civarında kekelemeye başlayacağından şüpheleniyorum. 

Analist popüler altcoin Cosmos’a (ATOM) kilitlendi: ATH olabilir!

Analist Cosmos’a (ATOM) kilitlendi ve ATH beklediğini belirtiyor. Analist hususa açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

ATOM’un fiyat hareketi, haftalık fiyat momentumunun muazzam olması nedeniyle Aave’ninkine ürkütücü bir halde benziyor. Mayıs ayında olanların tekrarını görürsek, ATOM‘un tüm vakitlerin en yüksek düzeyini görmesi çok uzun sürmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.