Bitcoin

Ünlü Balina Uyardı: Yanlış Yapıyorsunuz! Zira Bitcoin…

BTC 42.000 doların altında gezinirken, Bitcoin ve kripto piyasalarının geleceğine ait kestirimler ünlü yatırımcılardan geliyor. Light takma isimli ünlü balina, önder yatırımcılar BTC görünümünü güncelledikçe birtakım Bitcoin ve kripto traderlarının muhtemelen cezalandırılacağını söylüyor.

“Bitcoin (BTC)’yi tabandan sattınız!”

Light takma isimli tanınan kripto traderı ve balinası, Bitcoin’in tabana ulaştığına inandığını ve mevcut düzeylerde satış yapan traderların kusur yaptığını söylüyor:

Beşerler hakikaten şimdiye kadar gördüğüm en çok tekliflerden birine ve kilit takviyeye teslim oluyorlar. Duygusal. Kısa mühlet içinde cezalandırılacağını düşünüyorum.

Kaynak: Light / Twitter

Balina ayrıyeten, BTC’nin bir tabana ulaşmış olabileceği tezini vurgulamak için Bitcoin için tarihi bir dayanağa işaret ediyor:

Belirleyici tabirlerle konuşmayı pek sevmiyorum, ancak burada sattıysanız, sanırım tabandan sattınız.

Kaynak: Light / Twitter

Yalnızca balina değil kripto yatırım şirketi Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Kyle Davies de tıpkı duyguyu paylaşıyor:

Üç haftadır meditasyon yapıyorum, Twitter yok, yalnızca dua ediyorum. Geleceği gördüm. Ve buna Bitcoin vefatı dahil değil. Küllerden bir anka kuşu üzere yükselin, BTC’nin tabanı burası.

Three Arrows Capital kurucusu Zhu Su da boğa olduğunu belirtiyor:

BTC’yi dört yıl boyunca evvelki tüm vakitlerin en yüksek 2 katı düzeyinde satıyorsanız, her yıl düşük performans gösteren SPX’e geri dönün ve geri kalanımızı rahat bırakın.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz BTC’nin 38.000 dolara kadar düşebileceği ihtarının akabinde, kripto yatırım gurusu Mike Novogratz da kolay bir bildiri gönderiyor:

Alım bölgesine girdik…

Natürel ki, tüm analistler bir geri dönüş daveti yapmıyor. Deneyimli trader Peter Brandt, 2018’de Bitcoin ayı piyasasının başlangıcını hakikat bir formda kestirim ettikten sonra, BTC’nin parabolik eğilimini şimdi ihlal ettiği konusunda uyardı, lakin bundan sonra ne olacağına dair kesin bir iddiada bulunmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.