Alt Coin

Ünlü Banka, Bu DeFi Altcoin’ini Seçti! İşte Ayrıntılar

İsviçre merkezli kripto para odaklı bir banka, DeFi altcoin projesi Aave’nin ardındaki grup tarafından geliştirilen kurumsal platform olan Arc’ın white list’ine katılmaya çalışıyor. Bankanın temsilcilerine nazaran bu adım, müşterilerin DeFi getirilerine ulaşma fırsatını temsil edecek. Açıklamalarda altı çizilen bir noktada, bankanın kurumsal müşterilerden bu alana yönelim için ağır talep alması. İşte ayrıntılar…

Ünlü banka, DeFi altcoin için hazırlanıyor

AAVE tarafından Salı günü paylaşılan bir gönderiye nazaran, bankadan bir temsilci, müşterilerinin Aave platformuna daha geniş bir biçimde erişmesini sağlamak için white list’e alınma talebinde bulunduğunu ve bunun “yargı alanlarındaki çeşitli düzenleyici kısıtlamalara açık olduğunu” tabir ettiğini söyledi. Temsilci, iştirakin, protokol getirilerine yararlı olacağını da söylüyor:

Aave Arc’ın müsaadeli katmanıyla piyasaya sürülmesi, düzenleyici yükümlülükleriyle uyumlu kalırken DeFi getirilerine erişmeleri için büyük bir fırsatı temsil ediyor. SEBA’da, bunun TVL’deki büyümeyi hızlandıran kurumsal likiditelerle Aave topluluğuna direkt yarar sağlayacağına inanıyoruz.

İsviçre merkezli kripto para bankası SEBA, daha sonra bir gönderide şunları paylaştı:

SEBA, son aylarda Aave üzere DeFi likidite protokollerine erişim istikametinde artan kurumsal talep almıştır. SEBA, Aave Arc’a katılmak için müşteri tabanından değerli bir çıkara sahiptir ve İsviçre ve ötesindeki para yöneticileriyle sıkı temasları sayesinde SEBA, kurumsal likiditeleri Aave Arc protokolünde köprü kurmak için ülkü bir pozisyona sahiptir.

  • Arc, iştirakçilerin bir müşterinizi tanıtan süreçten geçmeleri ve Arc aracılığıyla özel bir kredi havuzunda white list’e alınmış öbür kullanıcılarla katılabilmeleri manasına gelen, kabul edilmiş bir platformdur.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, DeFi odaklı altcoin projesi Aave (AAVE), son 24 saat %15.05, son 7 günde %28.79 pahalanarak 211.39 dolara ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.