Alt Coin

Ünlü Borsadan 2022 Varsayımları: Bu Altcoin Piyasaları Parlayacak!

Crypto.com 2022 için iddialar listesini açıkladı. Bir altcoin kesiminin sanayiye hakim olacağını söyledi. Kripto borsası devi Crypto.com, kripto paralar için devasa bir yıla bakıyor ve gelecek için kestirimlerde bulunuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

2022 Altcoin iddiaları

Bir Crypto.com raporunda, borsanın araştırma takımı, 2022 yılında kripto para sanayisinde bilhassa bir kesim tarafından başı çekilen daha fazla benimsenme öngörüyor. Borsa devi, milletlerarası kripto kullanıcılarının sayısının “2022’nin sonunda 1 milyara ulaşacağını” varsayım ediyor. Raporda şöyle deniyor:

Uluslar, halk tarafından kriptoya yönelik artan ilgiyi artık görmezden gelemezler. Birden fazla durumda kripto sanayisine karşı daha dostça bir duruş bekleyebiliriz. Gelişmiş ülkelerin kripto varlıkları için net yasal ve vergi çerçeveleri tasarlamasını bekliyoruz. Buna paralel olarak, yüksek oranda enflasyonist bir iktisat ve paha kaybeden para ünitesiyle karşı karşıya olan daha fazla ülke, El Salvador örneğini izleyerek kripto para ünitesini resmi değişim aracı olarak kabul edebilir.

Raporda kriptoların klâsik finans portföylerinde temel bir öge haline geleceği de kestirim ediliyor:

Kripto, yatırım portföyleri için alternatif varlık sınıfında bir demirbaş olacak. Bu yıl piyasaya sürülen birinci kripto ETF‘leri, kapasitelerinin ötesinde taleple karşılandı ve bu, ana akım finans sanayisindeki daha fazla kripto enstrümanının yakında izleyeceğini gösteriyor. Klâsik bankalar ve finans kuruluşları, ödemelerden transferlere ve yatırıma kadar kripto para ünitelerini ana hizmetlerine entegre etmek için kripto borsalarıyla paydaşlıklar arıyor.

Borsanın araştırma takımı, kitlesel kripto benimsemesinin, bilhassa bir kripto kesiminin hızlanmasıyla körüklenmesini bekliyor: NFT’ler, blockchain oyunları ve metaverse. Rapora nazaran:

Metaverse 2021’de katlanarak büyüdü ve NFT’ler, oyunlar ve çevrimiçi kimlikler aracılığıyla çevrimiçi kültürde evrimin yolunu açtı. GameFi/Play-to-Earn’in, klâsik oyun stüdyolarının bu ögeleri mevcut takımlarına dahil etmek için yarıştığı, kripto alanına toplu dönüşüm için ana araçlardan biri olacağını kestirim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.