Alt Coin

Ünlü CEO: 2022’de Kurumlar Bu 3 Altcoin’e Atlayacak!

Kripto para yatırım idaresi firması Titan’ın eş-CEO’su Clayton Gardner, Bitcoin ve altcoin yorumlarını paylaştı. CEO’ya nazaran kripto paralar daha geniş bir halde benimsendikçe kurumların Bitcoin’in ötesinde altcoin benimsemesi de artacak.

Gardner, kurumların dikkatini çekebilecek altcoin projelerini aktardı

Titan CEO’su, yakın tarihli bir röportajında, kripto para alanı daha geniş bir benimsemeyi kucakladıkça, daha fazla kurumun Bitcoin’i atlamasını ve 2022’de Ethereum, Avalanche ve Terra üzere öteki Blockchain’lere yatırım yapmasını beklediğini söyledi. Bu ağların bilhassa akıllı kontrat özellikleri olduğuna dikkat çekti.

Bitcoin klâsik olarak Blockchain’lerde depolanan bilgisayar programları olan karmaşık akıllı kontratları desteklemiyordu, lakin Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Kasım ayında yapılacak büyük bir yükseltme daha fazla potansiyelin kilidini açabildi. Gardner, “Bitcoin başlangıçta birçok fon tarafından makro spekülatif bir varlık olarak görülüyordu ve birçoğu için hala öyle” dedi. Lakin BTC’nin kullanım durumunu sağlamlaştıran şeyin, “değer deposu özelliği” olduğunu belirtti. Lakin başlangıçta amaçlandığı üzere bir “değişim aracı” olarak kullanılmadığına dikkat çekti. CEO, aşağıdaki tabirleri kullandı:

Vakit içinde yarar ve bir ölçü içsel kıymet üretebilecek Blockchain arayan kurumlar, merkezi olmayan finansın büyümesini sağlayan öbür birtakım akıllı mukavele ağlarını ve Web 3.0’ı düşünebilirler. Bitcoin hala en inançlı Blockchain’lerden biri, fakat Bitcoin’in ötesindeki birinci katman, ikinci katman Blockchain’lerinin NFT’den DeFi’ye kadar olan süreçlerin ve aktifliklerin birçoklarını yönetim edeceğini düşünüyorum. Bence kurumlar bunu görüyor ve önümüzdeki aylarda bence sermayeyi aktaracakları yer burası olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.