Alt Coin

Ünlü CEO, 2022’nin 5 Kripto Para Trendini Paylaştı!

Grayscale Investments’ın CEO’su Michael Sonnenshein, 2022’nin lokomotifi olabilecek 5 kripto para trendini paylaşıyor. Sonnenshein, yatırımcılar için hazırladığı yeni bir raporda, kripto para iktisadının ve ekosisteminde hala erken evrelerde olduğunu söz ediyor. Bu yazıda, Kriptokoin.com olarak derlediğimiz Sonnenshein’in 2022 birinci yarı tahlillerine göz atalım.

Michael Sonnenshein, 5 potansiyel kripto para trendini paylaşıyor

Ünlü CEO, yatırımcılara, yeni yılda kripto altyapılarının gelişimini yakın takip etmeyi tavsiye ediyor:

Kripto iktisadı ve mevcut finansal piyasalar giderek daha fazla iç içe geçtikçe, bunların en cazip uzun vadeli yatırım fırsatlarından kimilerini sağlaması olasıdır ve Grayscale, omurgayı oluşturan protokollere problemsiz, erken erişim belirleme ve sağlamaya lazer odaklıdır.

Sonnenshein ayrıyeten, yeni kripto para ünitelerinin ve protokollerinin çoğalmasıyla sıralama yapmanın zorlaştığını ekliyor:

2013’ten beri yaptığımız üzere, hem makul token’lere hem de daha çeşitli ve tematik fonlara odaklanan en cazip fırsatları belirlemeye ve tekliflerimizi buna nazaran genişletmeye devam edeceğiz.

Web3 ve NFT’ler 2022 trendleri ortasında

Grayscale yöneticisi, Web3 odaklı altcoin projelerinin bu yıl boyunca yüksek getiri potansiyelleri sunduğunu ve önümüzdeki süreçte “güçlendirilmiş ana akım keşif ve benimseme” göreceğini iddia ediyor. Ayrıyeten, metaverse projelerinin kalbinde yatan NFT’lerin 2022’de gelişmeye devam edeceğine inanıyor:

Fizikî ve dijital dünyaların, bilhassa özgünlük, köken, sahiplik ve daha fazlası üzere bahisler etrafında ve moda, müzik, oyun, emlak ve biletleme üzere kesimlerde daha da fazla harmanlanmasını görmeyi bekliyoruz. Takımımız NFT’lerin gelişimine çok dikkat ediyor.

Son olarak Sonnenshein, düzenleyici çerçevenin ve siyaset yapıcıların şu anda kripto ile her zamankinden daha fazla meşgul olduğu sonucuna varıyor:

Bu, konuşmanın, uygun düzenleyici çerçevelerle sağlandığında bu yeni teknolojilerin nasıl gelişebileceğine, kripto şirketlerini ABD’de tutmasına ve kripto düzenlemesi için global bir standart belirlemesine imkan sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.