Bitcoin

Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin İddialarını Paylaştı: Harikalar!

Kripto para yatırma süreçlerine yüksek faiz oranları sunan bir kripto şirketi olan BlockFi’nin CEO’su olan Zac Prince, 2022’de radarındaki 3 ana trendi ve Bitcoin, Ethereum ve başka 3 altcoin projesi için bakış açısını paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için hazırladık.

Ünlü CEO’nun kripto piyasasına bakışı ve mükemmel bulduğu altcoin projeleri

10 milyar dolarlık varlığı yöneten BlockFi’nin CEO’su ve kurucu ortağı Zac Prince, kısa müddet evvel token’lerden NFT’lere, metaverse’den ve düzenlemeye kadar her şey hakkındaki 2022 kripto görünümünü paylaştı.

Piyasa kırmızı bir denizdeyken, pek birden fazla çok yıllı öbür bir ‘kripto kışı’ için hazırlanıyor. Mevcut piyasa ortamını nasıl anlamlandırıyorsunuz?

Kripto piyasaları, kalbin zayıflığı için değildir. Evet, değişken olabilir, bilhassa de piyasaları 7/24 takip ediyorsanız. Tekrar de uzaklaştırır ve yıldan yıla performansa bakarsanız, 2020’nin sonundan 2021’in sonuna kadar tek başına Bitcoin’in yaklaşık %60 arttığını göreceksiniz. Bu, Ethereum ve Solana üzere başka kıymetli altcoin projeleri için de misal.

İdeolojim kolay: ödevini yap ve uzun vadeli düşün.

Tıpkı halka açık piyasalara yatırım yapmayı düşündüğünüzde olduğu üzere, bir karar vermeden evvel her vakit şirketi araştırırsınız. Kripto yatırımcıları da birebirini yapmalı. Yatırım yapmakla ilgilendiğiniz kripto varlıklarını araştırın ve vakit içinde muvaffakiyet için bu Blockchain’lerin temel kıymetlerine inandığınızdan emin olun. Uzun vadeli düşünürken, birçok insan trader değildir, bu yüzden ekseriyetle insanların en az birkaç yıl rahatça taşıyabilecekleri şeyleri satın almalarını tavsiye ederim.

Önümüzdeki yıl için piyasa görünümünüz nedir? BTC ve ETH için fiyat kestirimi var mı? 2022 için radarınızda yüksek inandırıcı birtakım token’ler neler?

2022 için kripto piyasaları konusunda optimistim. Kesimde kişisel ve kurumsal benimseme konusunda çok fazla ivme var. Bu, sermaye piyasalarındaki muazzam büyümeye ek olarak, ekosistem için takviye ve kıymetli eserler oluşturan harika gruplar bulunuyor. Dijital varlıklar, son on yılda en âlâ performans gösteren varlıklardan kimileri ve ana akım tüketiciler tarafından benimsenme oranı şimdiden astronomik seviyede.

2022 için radarımdaki belli kripto varlıklarına gelince, Bitcoin ve Ethereum üzere mavi çiplerin klasik varlık sınıflarına nazaran inanılmaz derecede âlâ performans göstermeye devam edeceğini varsayım ediyorum. Ayrıyeten, Ethereum’a daha güzel, daha süratli ve daha ucuz alternatiflerden kusursuz bir performansla gördüğümüz trendin devam etmesini bekliyorum. Bub bakımdan Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche AVAX) bakılması gereken altcoin projeleri.

Bu Facebook güdümlü metaverse patlamasını nasıl görüyorsunuz? Milyonlarca dolara satılan dijital arazi parsellerine ne dersiniz?

Metaverse alanında çok fazla yenilik ve heyecan yaşanıyor ve bu, içerik oluşturucular ve yenilikçiler için bilhassa heyecan verici bir vakit.

Neyin yalnızca bir hype olduğunu ve neyin daima benimsenmesini sağlayacağını ve günlük hayatımızın bir modülü haline geleceğini sadece vakit gösterecek.

Örneğin, NFT’ler şu anda yeni teşebbüslere ve teşebbüslere akan çok sayıda yatırımla son derece tanınan. Geçenlerde bir NFT kredi platformu olan Arcade’de A Serisi finansman tipi için melek yatırımcı olarak vazife yaptım. Belli NFT’lerin ardında çok fazla kıymet var ve yatırımcıların BlockFi aracılığıyla kripto dayanaklı krediler üzere NFT takviyeli kredileri garantiye almaya erişmeleri gerektiğine inanıyorum.

Kesimin düzenlenmesi kelam konusu olduğunda, yasa koyucuların ve siyaset yapıcıların odak noktası sizce ne olmalıdır?

Öncelikli odak netlik olmalı. BlockFi, kripto sanayisinin düzenlenmesinin ateşli bir destekçisi. Düzenleyici netlikle, kriptoda tüm yatırımcılara yarar sağlayacak ve ABD’yi inovasyon ve finansal piyasalarda başkan olarak pozisyonlandırmaya devam edecek bir inovasyon ve benimseme patlaması göreceğiz.

2022 için radarınızda kriptoyla ilgili kimi değerli temalar ve olaylar nelerdir?

Kripto alanında büyüme ve yenilik için gerekli olan ana tema, düzenleyici netlik. BlockFi, hem eyalet hem de federal seviyede ABD düzenleyicileri ile onları kripto para piyasaları ve düzenleme için potansiyel kılavuzlar hakkında eğitmek için etkin olarak ilgileniyor.

Düzenleyici netliğe ulaşıldığında, hem ferdi hem de kurumsal yatırımcılar tarafından alana büyük bir artış olacağını iddia ediyorum.

Yeni müşteriler birinci sefer kolay kolay kripto satın almak, satmak ve takas etmek için kaynak ve araçlar arayacak. Ve daha gelişmiş müşteriler, mevcut ve gelecekteki kripto yatırımlarıyla daha fazlasını yapmalarına yardımcı olacak bir platform arayacaklar. BlockFi, tüm kripto varlık gereksinimlerine, bilhassa de faal trade, inançlı kripto dayanaklı krediler, kredi kartı satın alımlarında kripto mükafatları kazanma ve umarım ETF’lere yatırım yapma üzere kriptolarıyla daha fazlasını yapmak isteyenlere hizmet etmek için güzel bir pozisyondadır. Düzenleyici netliğe bağlı olarak, ABD’deki ETF cephesinde daha fazla genişleme görebiliriz.

Son olarak, kripto ödemeleri alanında daha fazla gelişme göreceğimizi iddia ediyorum. Temmuz 2021’deki lansmanından bu yana BlockFi Crypto Rewards Visa Signature Kredi Kartı için şimdiden büyük bir coşku gördük. Giderek daha fazla tüketici sadece kripto ekosistemine girmekle kalmıyor, birebir vakitte yararlarını ve iştiraklerini artırmak için daha fazla şey yapmak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.