Bitcoin

Ünlü CEO: Bitcoin Bu Tabanlara Kayınca Agresifçe Alacağım!

Kripto para üniteleri bir ayı piyasasına düştü, fakat yeniden de büyük bir toparlanma potansiyeli olduğunu düşünen CryptoStackers’ın kurucusu Forrest Przybysz, Bitcoin (BTC)’nin en düşük fiyatını ve bir sonraki gayesini paylaşıyor. Detaylar için Kriptokoin.com okuyun.

“Bitcoin (BTC)’yi bu düzeylerde hunharca alacağım!”

Forrest Przybysz, piyasada bir karamsarlık ve FUD (korku, belirsizlik ve şüphe) dalgasının asılı kaldığını ve ileride muhtemelen daha fazla dalgalanma olduğunu düşündüğünü söylüyor. Çok yakın vadede, Przybysz’in grafikleri, Bitcoin (BTC)’nin bir sıçrama yapması gerektiğini gösteriyor. Token çok satıldı, bu da tokenin beklentileriyle ilgili karamsarlığın çok fazla, çok süratli sallandığı manasına geliyor. Przybysz, Bitcoin’in muhtemelen önümüzdeki bir yahut iki hafta içinde 40.000 doları aşacağına inanıyor.

Taban şimdi Bitcoin için gelmemiş olsa da, Przybysz en düşük düzeyin yakın olduğuna inanıyor. Lakin yanılıyorsa ve token 20.000 doların ortalarına düşerse kripto uzmanı, agresifçe satın alacağını söylüyor.

26.000 dolar civarında bir düşüşe geçtiğimizi görmek beni şaşırtmaz. Aslında, ferdî olarak çok, çok agresif bir formda satın alacağım düzey bu.

Przybysz, fiyatların ve hassaslığın düştüğü ve mahzende kaldığı bir ‘kripto kışı’ mümkünlüğünün bu noktada ‘orta derecede makul’ olduğunu düşünüyor. Bu müthiş sonuç gerçekleşirse, Bitcoin’in mevcut düzeylere dönmesinin yaklaşık sekiz ay süreceğini iddia ediyor. Kripto kışları tarihi olarak birkaç yıl sürdü, lakin Przybysz bu türlü bir tekrarın mümkün olmadığına inanıyor.

Przybysz, Bitcoin’in önümüzdeki bir buçuk yıl içinde ATH düzeylerine yükselmesi gerektiğini söylüyor. Kripto uzmanı, potansiyel olarak Kasım ayındaki ABD seçimleri civarında, Bitcoin’in ‘önemli ölçüde daha önce’ yeni doruklara ulaşmasına ‘şaşırmayacağını’ söz ediyor. Przybysz, BTC 26.000 dolara düşerse, yıl sonuna kadar 90.000 dolar yahut 100.000 dolara yükseleceğini öngörüyor. Przybysz, taban aslında içerideyse, dijital varlığın ATH düzeyi olan yaklaşık 70.000 dolara yakın bir düzeyin daha gerçekçi ve mevcut ‘ortalamaya dönüş’ düzeyinin 51.000 dolar olduğunu da kelamlarına ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.