Bitcoin

Ünlü CEO, Bitcoin Varsayımı ve Rekor Kıracak Altcoin’i Duyurdu!

Bitcoin, hafta sonuna sakin ve küçük fiyat düzeltmeleriyle girdiği için kripto piyasalarındaki kaygı, hakimiyetini koruyor. Yakın tarihli bir röportajda, Celsius Network’ün kurucu ortağı, Lideri ve CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin varsayımı ve rekor kırabilecek bir altcoin projesini duyurdu. Alex Mashinsky ve analistlerin fiyat kestirimlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Alex Mashinsky’dan 100 bin dolarlık Bitcoin iddiası

Bir röportajda konuşan Mashinsky’ye, BTC’yi Kasım 2021’deki son ATH düzeyinin yaklaşık yarısı olan 33 bin dolara getiren son Bitcoin fiyat çöküşü hakkında sorular soruldu. Başkan kriptonun 29 ila 33 bin dolar aralığından yükseliş ivmesi kazandığı görülüyor. Mashinsky, BTC’nin öbür bir atak yapmadan evvel dayanağını tekrar test etmeye devam etmesi için düzgün bir talih olduğunu söylüyor. Röportajda şu sözlere yer verdi:

Soru şu ki, tekrar test etmemiz gerekebilir. Yani epeyce güzel bir talih. Piyasa çoklukla dayanağı test etmeyi sever ve bundan sonra bu artışı görmeliyiz.

Mashinsky, Bitcoin’in mevcut fiyat noktasından “en az %300” yükseleceğini ve BTC’yi 100.000 doların üzerine çıkaracağını iddia ediyor. Bitcoin’in yıl sonu fiyatına ait kestiriminin 140.000 ila 160.000 dolar ortasında olduğunu ve bir yıl evvel varsayım ettiğinden büyük ölçüde değişmediğini söyledi.

Ethereum fiyat varsayımı

Mashinsky ayrıyeten Ethereum’un görünümü konusunda da optimist ve başkana altcoin’in 2022’nin sonundan evvel yahut 2023’ün başlarında evvelki ATH fiyatını kıracağını düşünüyor. Güçlü kullanım durumları, uygulama sayısı ve Ethereum’un artan halde benimsenmesiyle fiyatın 6.000 – 7.000 dolara çıkmasını beklediğini de ekledi.

Analistlerin Bitcoin ve Ethereum fiyat iddiaları

Kriptokoin.com olarak gün içinde aktardığımız Twitter analistlerinin iddialarında, Blockware analisti Will Clemente, Bitcoin fiyatının 47 bin doları izlediğini belirtti ve ferdî kısa vade kestiriminin 58 bin dolar olduğunu paylaştı.

Tanınan Twitter analisti Justin Bennett ise Bitcoin’in 42 bin dolar direnç düzeyinin üzerine çıkmayı başarması durumunda %40 oranında yükselebileceğini ön görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.