Alt Coin

Ünlü CEO, Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Düşüşte Ralli Yapıyorlar!

Kripto para riskten muhafaza fonu Three Arrows Capital’in CEO’su Zhu Su, tanınan altcoin projeleri Cosmos (ATOM), Fantom (FTM) ve Near’ın (NEAR) piyasanın geri kalanı düşüş eğiliminde olduğu halde neden paha kazandığına dair fikrini sunuyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

3 altcoin projesi yükseliyor

CEO Su, bir dizi tweet’te, üç kripto paranın, makro yatırımcıların en az sahip olduğu kripto para üniteleri ortasında olduğunu söylüyor. Kripto riskten korunma fonu CEO’suna nazaran, makro yatırımcılar, Federal Rezerv Bankası, daralma olarak da bilinen varlık alımlarını kesmeye başladığından, kripto konumlarından çıkıyor. Su, makro yatırımcıların, Covid-19 pandemisinin doruğunda 2020 yılının Mart ayında şahit olunan piyasa çöküşünden sonra kripto konumlarına girdiğini söyledi. CEO hususa ait şunları söyledi:

Tarihin yola bağlı bir gerçeği ki, Covid-19 Mart 2020 bataklığının, yarılanmayı bekleyen birçok gerçek inananı, kripto severi ne yazık ki ortadan kaldırmasıdır. Yükselirken, kripto nakdî şartlara daha yüksek bir beta oyunu arayan makro fonlardan bir teklif aldı. Covid-19 olsun ya da olmasın, kripto paranın aslında yükseleceğini düşünenler kampındayım. Bitcoin/S&P 500 borsa endeksi korelasyonu kıymetli ölçüde arttı. Şu anda gördüğümüz şey, daralma yaklaştıkça makro fon durumlarının çözülmesidir. İleride çok daha düşük S&P 500 borsa endeksi/kripto korelasyonları bekliyorum. En azına sahip olan kripto para makro patlamalarının şu anki düzeylerde en iyiyi (Near, ATOM, FTM) tutması tesadüf değil.

Cosmos (ATOM) şu anda son 30 günde %80 artışla 43.93 dolardan süreç görüyor. Fantom (FTM), son 30 günde %77 artışla 2.83 dolardan süreç görüyor ve Near, yedi gün evvel el değiştirdiği fiyatla 15.39 dolardan süreç görüyor. Son 30 gün içinde NEAR %100’ün biraz üzerinde arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.