Alt Coin

Ünlü CEO: Bu Altcoin’lere Dikkat! Ortadan Kalkabilirler

Kripto yatırım fonu Off The Chain Capital’in CEO’su Brian Estes, Bitcoin’in (BTC) birçok klasik varlığın yerini alacağını belirtiyor. Ayrıyeten Brian Estes, birden fazla Ethereum rakibi altcoin projesinin nihayetinde sarsılacağını iddia ediyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Brian Estes: Bitcoin (BTC) birçok klasik varlığın yerini alacak!

Real Vision ile yaptığı yeni bir röportajda Off The Chain Capital CEO’su Brian Estes, başkan kripto para ünitesinin bedeli emen bir kara delik üzere olduğunu söylüyor. Brian Estes bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin, iş ispatını nyani PoW’un kazananıdır ve bunun manası, Bitcoin’in dünyanın nakdî katmanı haline gelmesidir. Parasal katman olarak altın’ın yerini alıyor… Şu anda altın’ın pahasını emiyor ve bence bunun bir paha deposu olan rastgele bir şeyin kıymetini emme potansiyeli var: yani, az sanat, az otomobiller, sonunda tahminen tahvil piyasası ve bilhassa negatif getirili tahviller ve emlak… Bence bu paha Bitcoin tarafından emilecek.

Brian Estes: Bu altcoin projeleri ortadan kalkabilir!

Bitcoin, PoW’a hakim olsa da Brian Estes, PoS Blockcahin’leri için işlerin farklı olduğunu söylüyor. Brian Estes, Ethereum (ETH) rakibi olan altcoin projelerinin sarsılacağını varsayım ediyor. Brian Estes mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Solana, Tezos, tüm bu başka binlerce proof of stake Blockcahin’ine sahipsiniz. Bunlardan hangisinin kazanacağını şimdi bilmiyoruz. Binance Smart Chain ve Solana, Ethereum’un daha yavaş ve değerli olması nedeniyle Ethereum’dan değerli ölçüde pazar hissesi alıyor.  Önümüzdeki bir ila üç yıl içinde bu sarsıntı kademesine geldiğimizde stake Blockchain’lerinin neredeyse tüm delillerinin ortadan kalkacağını ve orada da bir avuç kazananla kalacağımızı söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.