Alt Coin

Ünlü CEO, Bu Metaverse Coin’e İşaret Etti: Yarın Heyecanlanacaksınız!

Geçen yıl, farklı alanlardan kripto para ünitelerinin boğa koşularına şahit olduk, hatta kimileri birinci 5 kripto para ünitesi ortasına katıldı. Metaverse coin projelerinin öncüsü Axie Infinity (AXS), %27.000’i aşan performansıyla örnek verilebilir. P2E ve GamaFi kesiminin önde gelen tokeni AXS, kısa müddette 0.59 dolardan 166 dolara ulaştıktan sonra 70 dolar civarında süreç görmeye devam ediyor. Yakın tarihli tweet’inde OKX (eski OKEX) borsasının CEO’su Jay Hao, AXS için yükseliş olarak algılanan “AXS ailesi yarın heyecanlanacak” paylaşımında bulundu. Gelin, bunun manasına bakalım.

Metaverse coin yatırımcıları 20 Ocak’ı bekliyor

OKX CEO’su tweet’in de “AXS ailesi yarın heyecanlanacak” diyor. Bunun ne manaya geldiğine şimdi ışık tutulmazken, FOMO’ya kapılmamak gerektiğini belirmekte yarar var. Axie Infinity (AXS), piyasa pahasına nazaran 36.sırada süreç gören Blockchain tabanlı ticaret ve savaş oyunudur. Platformdaki canavarlar kripto cüzdanlarında tutuluyor ve her biri geliştirilebiliyor. Oyuna iştirak için 3 adet AXS token gerekiyor. Bu da, geçen sene AXS fiyatını 165.37 dolara taşıyan faktörlerden biriydi. Jay Hao’nın paylaşımı ise Axie Infinity hakkında 20 Ocak’ta büyük bir duyuru gelebileceğinin sinyalini veriyor.

AXS’nin fiyat tahliliyle sonlandıralım. Metaverse coin, heyecanlandıran paylaşıma şimdi reaksiyon vermedi. 19 Ocak’ın 24 saatlik değerlemesinde %1,2 düşüşle 72.09 dolardan süreç görüyor. AXS, ATH düzeyinden %56.34 indirimdedir. 6 Kasım doruğundan bu yana şimdi 100 dolar direncinin üzerine ulaşamadı. AXS, mevcut düzeylerde en son Ekim ayında süreç görmüştü.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz, en yüksek deveran kaynağına sahip 10 metaverse coin projesinin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.