Alt Coin

Ünlü CEO, Cardano İçin “Patlayacak” Dedi ve Nedenini Açıkladı!

DeVere Group CEO’su Nigel Green’e nazaran Cardano (ADA)’yu 2022’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkaracak birtakım etkenler var. Finansal hizmetler firması deVere Group’un CEO’su Nigel Green, Cardano’nun (ADA) 2022’de yeni tepelere ulaşacağını düşündüğünü söyledi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano ATH mi yapacak?

Green yaptığı açıklamada, Cardano üzerine kurulmuş birinci merkezi olmayan borsa (DEX) olan SundaeSwap‘ın piyasaya sürülmesinin heyecanı nedeniyle ADA’nın fiyatının arttığını söylüyor. 11 Ocak’ta 1,11 dolardan düşük olan yedinci en büyük kripto varlığı, 18 Ocak’ta %44 artarak 1,60 dolara yükseldi. Green şöyle diyor:

Cardano’nun geçen hafta fiyatta çarpıcı bir formda yükselmesinin ana nedeni, öncü temel blockchain teknolojisini kullanacak olan SundaeSwap’ın bugün piyasaya sürülmesiyle ilgili coşkudan kaynaklanıyor.

Green, akıllı mukavele platformu, Cardano’nun ağın ölçeklenebilirliğini ve birlikte çalışabilirliğini güzelleştirmeyi amaçlayan beş âlâ tanımlanmış geliştirme basamağının üçüncü basamağı olan Basho etabına girerken ADA’nın bu yıl tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşacağı konusunda optimist. Analist şöyle diyor:

Yıl sonundan evvel Cardano’nun tüm vakitlerin yeni rekorlarını kırdığını göreceğimizden eminim zira güncellemeler gelmeye devam ediyor. Kaçınılmaz olarak, bu, kripto para ünitesine maruz kalmalarını artırması beklenen yatırımcıları heyecanlandıracak ve fiyatını değerli ölçüde artıracak.

Green, ADA’nın sonunda önde gelen kripto varlıkları Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) pazar hissesini yiyeceğini söylüyor. Yönrtici, “Cardano 2022’de yaşlanıyor ve fiyatının yükselmesini ve Ethereum dahil kripto rakiplerinden daha fazla pazar hissesi almasını bekleyebiliriz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.