Bitcoin

Ünlü CEO Çark Etti: Bitcoin Fiyatı İçin Aralık İddiası Zor!

USD Coin’in (USDC) ana operatörü lideri Jeremy Allaire, dengeli bir Bitcoin (BTC) iddiası yapmanın pek mümkün olmadığını söylüyor. Circle CEO’su, en son CNBC röportajında, Bitcoin fiyatı “31 Aralık’tan evvel 100.000 dolara ulaşabilir mi?” sorusunu, olasılığın düşük olduğunu söyleyerek yanıt verdi. İşte ayrıntılar…

Ünlü CEO, Bitcoin fiyatı için iddia yapmanın sıkıntı olduğunu söylüyor

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, birkaç kripto para analisti ve fenomeni, Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 doların üzerine çıkabileceğini iddia etti. Buna kıdemli kripto traderi Tone Vays, S2F modeliyle tanınan Plan B, kripto para teşebbüsçüsü Bobby Lee ve Bloomberg emtia stratejisti Mike McGlone dahil. USD Coin’in (USDC) CEO’su Jeremy Allaire ise Aralık ayı için 100.000 doların güç olduğunu söylüyor. Allaire’nin öngörülerine nazaran, dünyanın önde gelen fiat para ünitelerine sabitlenmiş stablecoin’ler, Web 3.0 olarak da bilinen merkezi olmayan internetin “kritik bir yapı taşı” olabilir. Circle lideri, merkezi olmayan bir internet, ABD dolarının internette hakimiyet kurması için bir fırsat sunduğunu düşünüyor. Allaire, en son CNBC iştirakinde görüşlerini şunlarla tabir etti:

Web için 3.0 kritik bir yapı taşı, en önemli para ünitelerinin temsilleri olacak, dolar önde gelen bir para ünitesi olacak. ABD’nin liderlik etmesi için bir fırsat var. Blockchain’e liderlik etmek, doların internetin para ünitesi olduğundan emin olmak için liderlik etmektir.

Allaire buunların dışında, stablecoin’lerin kesin olarak ve yasalar dahilinde çalışabilmesi için federal düzenlemelere gereksinim duyduğunu söylüyor:

Elbette güvenliğe ve sağlamlığa muhtaçlığımız var. Mali kabahatlere karşı korunma konusunda kurallarımız olmalı. Circle üzere bu çeşit büyük ölçekli stablecoin ihraççılarını tanımlamak için açıkçası federal kanunlara gereksinimimiz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.