Alt Coin

Ünlü CEO’nun Metaverse Portföyü 10x Yaptı: Sırrını Açıkladı!

Tokens.com’un CEO’su Andrew Kiguel, 10x yapan metaverse portföyünün detaylarını paylaşıyor. Platformun Metaverse Kümesi geçen ay o vakitler rekor olan 2,43 milyon dolara sanal arazi satın aldı. Kiguel, sanal yerleri lüks markalar için bir maksat haline getirmeyi planladığını söylüyor. İşte CEO’ya nazaran işin püf noktaları…

Andrew Kiguel, metaverse yerlerinin geleceğinden bahsediyor

Tokens.com’un CEO’su, şirketler büyüyen sanal dünya ekosisteminde eser reklamlarını ve etkinliklerini hızlandırdıkça, sanal yere yapılan yatırımın büyük getirisi olacağını öngörüyor. Çarşamba günü yayınlanan bir raporda, kripto para yatırım şirketi Tokens.com’un CEO’su Andrew Kiguel’in metaverse portföyünün 10 kat pahalandığı paylaşıldı. Kiguel, yatırımına dair şunları öngörüyor:

Her şey pozisyonla ilgili ve sanal bir kent merkezindeki arazi anahtardır. Ne kadar çok ziyaretçi gelirse, arazi o kadar bedelli olur ve bir perakendeci ve reklamcılar bu insanlara ulaşmak için o kadar fazla harcamaya istekli olur.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Şirket paylarını %67’ye çıkardı

Toronto merkezli Tokens.com, Ekim ayında 1,7 milyon dolar karşılığında MetaverseGroup’un %50 payını satın aldı, akabinde geçen hafta ek bir yatırım yaparak şirkette %67’lik bir paya sahip oldu. Mutabakat, MetaverseGroup’un geçen ay Decentraland platformunda o vakitler rekor olan 2,43 milyon dolarlık parsel satın almasının akabinde geldi. Kiguel’in bu sanal arsa için büyük umutları var:

Bence çok yakında bu araziyi ve alanı kiralayarak süratli bir bedel kazanacağız ve plan sanal toprakları lüks markalar için bir destinasyon haline getirmek.

Kiguel, Gucci ve Louis Vuitton üzere lüks moda meskenlerinin metaverse’de NFT’ler aracılığıyla esasen yer kapladığını belirtti. Metaverse Group CEO’su Lorne Sugarman Kasım ayında Insider’a Fashion District’teki Decentraland mülk alımının metaverse’deki lüks ticari fırsatlarda erken bir destek sağladığını söyledi. Manhattan ve Beverly Hills’deki üst seviye alışveriş bölgelerine atıfta bulunarak, “Moda Bölgesi satın alımının 1800’lerde Beşinci Cadde’den satın almak yahut Rodeo Drive’ın yaratılması üzere olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.